*** AMETLIK PAFI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Sama jama!! See on tõsine fail võtke midagi ruttu ette lauda ei saa vähendada!!
    Mul 24" kuvaritel funkab ilusti.

    Comment

    • andrus69
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 232

      #32
      Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

      See probleem ei ole kõikides akendes, aga minul on ka ja veel paaril inimesel.

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #33
        Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

        Kus kohapealt näeb jõulukalendri võitjate nimekirja????

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #34
          Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

          Comment

          • Blacktor
            Jube Noob
            • Dec 2010
            • 112

            #35
            Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

            Kõik sommid :D:

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #36
              Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

              Valesti vastates peaks paremad oddsid olema võita,õigeid vastuseid on lihtne googeldada ja võitjaid on ainult 3,valesti vastanuid on vähem ja pappi jagatakse kümnele inimesele.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                Valesti vastates peaks paremad oddsid olema võita,õigeid vastuseid on lihtne googeldada ja võitjaid on ainult 3,valesti vastanuid on vähem ja pappi jagatakse kümnele inimesele.
                Ma sain aru, et see 10 euri loositakse välja kõigi vastanute vahel.

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #38
                  Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Ma sain aru, et see 10 euri loositakse välja kõigi vastanute vahel.
                  Jup vaatasin üle sul on täiesti õigus,aga summa on 50€x10

                  Comment

                  • neeme
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 540

                    #39
                    Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                    5. detsi loosimises Tiit N. nimi käib läbi küll.
                    E-maili teel ühendust pole võetud :(.
                    Ilmselt siis keegi muu kahjuks.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                      Algselt postitas neeme Vaata postitust
                      5. detsi loosimises Tiit N. nimi käib läbi küll.
                      E-maili teel ühendust pole võetud :(.
                      Ilmselt siis keegi muu kahjuks.
                      See võib võtta mõned päevad aega. Kui ma Lucky Sunday võitsin siis kiri tuli alles nädala jooksul. Kui teisipäevaks kirja ei ole siis saada klienditoele (support.ee@paf.com) kiri ning küsi infot. Mida saad teha kohe. Mine Paf portaali, logi sisse ja vaata äkki on kiri tulnud Paf kontole.

                      Comment

                      • matuster
                        Julm Donk
                        • Aug 2009
                        • 29

                        #41
                        Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                        Päris häiriv. Tegin sissemakse ära ja hakkasin siis seda spade pokkeri clienti alla tõmbama, kuid koguaeg tuleb et UNKNOWN_ERROR. Saatsin supporti ka kirja, aga ei tea millal sealt alles vastus tuleb. Ega kellelgi siin juhuslikult sama jama pole olnud? Mingi 3 erineva browseriga ka proovinud juba.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                          Algselt postitas matuster Vaata postitust
                          Päris häiriv. Tegin sissemakse ära ja hakkasin siis seda spade pokkeri clienti alla tõmbama, kuid koguaeg tuleb et UNKNOWN_ERROR. Saatsin supporti ka kirja, aga ei tea millal sealt alles vastus tuleb. Ega kellelgi siin juhuslikult sama jama pole olnud? Mingi 3 erineva browseriga ka proovinud juba.
                          Ei ole. Kui leiad lahenduse, siis palun anna teada - edaspidi teistel lihtsam.

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #43
                            Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                            Tere!
                            Külastasid Pafi jõulukalendrit ja avasid akna päevaküsimusega. Kõigi osalejate vahel loosisime kolm päevaauhinda, milleks seekord on Playstation 3. Palju õnne, paistab et avasid akna ka oma õnnele, sest Sina oledki tänane võitja!
                            Saad palun meile oma kodune aadress ja telefoni number ning paneme auhinna teele.

                            Kaunist jõuluaega!
                            Philippa ja Club Paf

                            P.S. Pafi Facebooki lehel on käimas jõululugude jutustamise võistlus, milles osaledes osaled ka 1000-euroses jõululoteriis.

                            Tuligi ikka tasuta PS3. :D
                            Thank you Paf !
                            Last edited by neeme; 10.12.12, 11:38.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                              n1 neeme! tra mul oleks ka vaja miskit wiid, xboxi või siis PS3-e

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                                Algselt postitas neeme Vaata postitust
                                Tere!
                                Külastasid Pafi jõulukalendrit ja avasid akna päevaküsimusega. Kõigi osalejate vahel loosisime kolm päevaauhinda, milleks seekord on Playstation 3. Palju õnne, paistab et avasid akna ka oma õnnele, sest Sina oledki tänane võitja!
                                Saad palun meile oma kodune aadress ja telefoni number ning paneme auhinna teele.

                                Kaunist jõuluaega!
                                Philippa ja Club Paf

                                P.S. Pafi Facebooki lehel on käimas jõululugude jutustamise võistlus, milles osaledes osaled ka 1000-euroses jõululoteriis.

                                Tuligi ikka tasuta PS3. :D
                                Thank you Paf !
                                Gratz.

                                Comment

                                Working...