*** AMETLIK PAFI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

    Algselt postitas Matu Vaata postitust
    unable to login? any1?
    või ainult minul see kala
    Minul korras.

    Comment

    • Matu
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 284

      #17
      Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

      no ffs 1 korra paned parooli valesti siis on 1h passimist enne kui saab uuesti proovida?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

        Algselt postitas Matu Vaata postitust
        no ffs 1 korra paned parooli valesti siis on 1h passimist enne kui saab uuesti proovida?
        Dunno. Mul autoparool ja ei ole mingit jama.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

          Paf Live telelaud www.eestipokker.com vahendus. Mäng juba algas 22 minutit tagasi. Head vaatamist!

          http://www.pokkeriprod.com/2012/08/13/paf-live/
          '

          EDIT: hahahha, kommentaarid ka. Laur Siboldi kilde ja häält mõnus kuulata, kuradi kahju, et pean minema koosolekule :) nauditav :P

          Comment

          • andrus69
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 232

            #20
            Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

            Kas ma olen ainuke kelle Pafi sisselogides on aeg eilses õhtus ja 12 septembri 22.00 ised turnad on lobbys registreerimiseks üleval?

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #21
              Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

              Vabandame, et peate ootama, aga väljavõtufunktsioon pole turvalisuskaalutlustel mõnda aega saadaval. See on nii, kuna väljavõtukonto andmeid on hiljuti muudetud. Teie turvalisus on alati tähtsaim!

              Skrill ka ei ole saadaval, wtf-->Kui teie konto saldo on suurem kui 10 eurot, ei ole mõned valikud saadaval.

              Retarded reeglid, iga kord ajavad tilti:(

              Depo töötab obv sekunditega

              Comment

              • somka
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 85

                #22
                Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                Ma ei saanud sisse logida pokkeriklienti mitu päeva jutti, aga saidile sain. Saatsin kirja et mis keberniit on, poole päevaga tuli vastus et, "samad kasutajanimed nagu saidil". Mõtlesin et lahe vastus, nagu ma ise ei teaks - läksin proovisin veel ja voilaa saigi sisse. Nüüd on selline tunne et ma olen ikka ilge loll et suppordist küsisin.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #23
                  Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                  1$ rake annab kui palju punkte?

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #24
                    Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                    Kellegil veel hangub paf kui klienti tööle panna??? mul jookseb lihtsalt kokku asi.... täitsa tiltis ... kodukalt saan sisse logida muidugi.

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #25
                      Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                      Kuidas micro MTT'dega PAFis lood on? Mängib keegi?

                      Comment

                      • KraindOnMaind
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 228

                        #26
                        Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                        Algselt postitas Romka Vaata postitust
                        Kuidas micro MTT'dega PAFis lood on? Mängib keegi?
                        fishised ja suht norm guaranteed ka aga suht harva runivad + no rb
                        ise ootan pafist juba kolmapäevast saati withdrawd, suht tilt site, pidevalt mingid kalad ja angleshooting

                        Comment

                        • Ecuador13
                          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                          • Aug 2009
                          • 730

                          #27
                          Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                          Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                          suht tilt site, pidevalt mingid kalad ja angleshooting
                          I second that

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #28
                            Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                            Selge tänud, siis ei hakka sissemaksega pead vaevama.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #29
                              Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                              3+ lauda tilesse pannes viskab ühe laua väikselt üles äärde nii, et oma kaarte ega betsliderit näha pole, teised lauad ei lähe üldse tilesse. Soft täiesti kasutamiskõlbmatu minu jaoks hetkel. Peaaegu kaks kuud pole probleeme olnud.

                              Comment

                              • K2okfor_Mey
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2012
                                • 429

                                #30
                                Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                                3+ lauda tilesse pannes viskab ühe laua väikselt üles äärde nii, et oma kaarte ega betsliderit näha pole, teised lauad ei lähe üldse tilesse. Soft täiesti kasutamiskõlbmatu minu jaoks hetkel. Peaaegu kaks kuud pole probleeme olnud.
                                Sama jama!! See on tõsine fail võtke midagi ruttu ette lauda ei saa vähendada!!

                                Comment

                                Working...