Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #46
    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Taaskord cashieri probleemid, esiteks nad ei loadi ära .. kui loadivad siis pool vigaselt ning rahade liigutamine on võimatu .. täiesti ajuvaba. Ei tööta ei merge ega cake cashier ning kui muchospokeri kaudu sisselogida ei tööta ka see variant ..

    Mõttetu pask kui kõige elementaarsemat asja ei suudeta ka nädala jooksul korda teha ..

    e: peale 7 min loadimist sain sellise pildi lõpuks ette, kuid kasu obv 0



    küsisin klienditoest ka mis värk on:
    Siret
    Enet on maas jälle
    raido
    Eneti tõttu on ka kogu cashier maas?
    Siret
    ja see mõjutab cashieri
    raido
    mm okay lol mis seal ikka

    Päris valus, kui üks sait umbes on maas ei olegi võimalik cashieri saada .. super
    Last edited by leits; 23.07.12, 10:46.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #47
      Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

      Mul loadis küll palju kiiremini aga pilt on ka sama jah.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #48
        Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

        Mingi vastus võiks selle codecci probleemile ka tulla, kas migni viga või lähevadki imesummad kaduma konvertimise peale

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #49
          Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

          Ma olen siiani nendest probleemidest pääsenud, ju sul ajastus kehva olnud :) Nagu ikka uute asjade puhul juhtub, eks nats tilti ikka ajab. Peaasi et rahaasjad korras ja midagi kaduma ei lähe nii, et ise peab uurima ja silma peal hoidma.

          Muidu aga mugav on küll rahasi liigutada, pole midagi öelda.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #50
            Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Ma olen siiani nendest probleemidest pääsenud, ju sul ajastus kehva olnud :) Nagu ikka uute asjade puhul juhtub, eks nats tilti ikka ajab. Peaasi et rahaasjad korras ja midagi kaduma ei lähe nii, et ise peab uurima ja silma peal hoidma.

            Muidu aga mugav on küll rahasi liigutada, pole midagi öelda.
            Eile vist oli rahumajas .. kuid see cashieri probleem on suht aktuaalne olnud viimasel nädalal .. täna ei tulegi vist üles

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Mingi vastus võiks selle codecci probleemile ka tulla, kas migni viga või lähevadki imesummad kaduma konvertimise peale
              Too mingi näide. Konvertimise kohta siin oli juttu ja seda hetkel uuritakse, tahangi teada kui kaugel on.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #52
                Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Täna anti mulle teada, et Muchose Cake skin huiab - lauad on dollarites ja wallet eurodes ja kui istuda laudadesse ja hiljem need sulgeda, siis Cake annab raha tagasi eurodes XE kursi järgi kui see neile kahjulik, aga kui neile kasulik siis mängijale ei anta hüvesid. Tegin väiksed arvutused ja kui ma midagi valesti ei arvutanud siis mul tänase SEB $-€ kursi järgi on kontol €466.91 võrra vähem raha kui peaks olema.

                Tegin ka esimese depo valesti ehk siis otse Moneybookersist €3,300 millega pidid kaasnema mingid deductionid, aga aru ma ei saanud kas see pidi PokkeriProd.com rakebackist maha minema või mitte. Oskate öelda, kas see €467 on kaotatud kõigest nädal Cakes laudu avades-sulgedes või ka see €3.3K vale-deposiit kuidagi raha kadumisega seotud? Ja kas mulle hüvitatakse midagi, sest enne tänast keegi mulle midagi selle kohta ei rääkinud või oleks pidanud ise selle peale mingitmoodi tulema?

                Edit: võtsin suppordiga ühendust, teoreetiliselt võimalik, et mingi muu kala ka ja need Cake XE rated on väiksemad. Aga igatahes olge selle Cake USD-s hoidmisega Muchoses ettevaatlikud. Loodan 1-2 päeva jooksul vastuse saada.
                Minu kala ja vabandan Muchose ees - unustasin €700 buddy transferi ära ja kuna neid tehakse manuaalselt siis sellest kuskil transfer historys jälge ei olnud.

                Support igatahes võttis mu probleemi omale südameasjaks ja asjaga tegeleti kiiresti, professionaalselt. Enam Cakega probleemi ei ole ka, mingi kala vist nende XE ratedega oli, aga nüüd igatahes korras ja pidi lauda istudes ja pärast sulgedes ikka sama kursiga saama edaspidi.

                Väga hea support, kiidan ja sorri kui veidi halba mainet tekitasin :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Minu kala ja vabandan Muchose ees - unustasin €700 buddy transferi ära ja kuna neid tehakse manuaalselt siis sellest kuskil transfer historys jälge ei olnud.

                  Support igatahes võttis mu probleemi omale südameasjaks ja asjaga tegeleti kiiresti, professionaalselt. Enam Cakega probleemi ei ole ka, mingi kala vist nende XE ratedega oli, aga nüüd igatahes korras ja pidi lauda istudes ja pärast sulgedes ikka sama kursiga saama edaspidi.

                  Väga hea support, kiidan ja sorri kui veidi halba mainet tekitasin :)
                  np

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #54
                    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                    Võiks lõpuks eneti rakebacki süsteemi ka korda teha.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                      Võiks lõpuks eneti rakebacki süsteemi ka korda teha.
                      See ei ole meist põhjustatud vaid Eneti saamatusest.

                      Vahepeal updates, siis rolliti jälle tagasi ning nüüd Andrea ütles, et nad (Enet) töötavad selle kallal.

                      Comment

                      • PV3lite
                        Räme Fish
                        • Apr 2011
                        • 9

                        #56
                        Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                        Kuidas saab Cake toas PT3 tööle? Mul ei näita Revolution Gaming Networki all Config faili: https://dl.dropbox.com/u/67649984/revolution.JPG
                        Seega ei saa endale preffered seati valida, handhistory pathi (samuti ei leia ma pivcake folderist history kataloogi, mis käsi salvestaks).
                        Väike abi kuluks ära :)

                        Comment

                        • CMYK
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 12

                          #57
                          Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                          hetkel ei õnnestu pivmerge ja pivcake sisse logida, on infot millal korda tehakse?

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #58
                            Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                            Kas kõigil on see probleem, või ainult minul, et ma ei saa juba viimased pool tundi sisse ei Mergesse, Enetisse ja Cake?

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #59
                              Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              Kas kõigil on see probleem, või ainult minul, et ma ei saa juba viimased pool tundi sisse ei Mergesse, Enetisse ja Cake?
                              Ei saa jah.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                                Algselt postitas PV3lite Vaata postitust
                                Kuidas saab Cake toas PT3 tööle? Mul ei näita Revolution Gaming Networki all Config faili: https://dl.dropbox.com/u/67649984/revolution.JPG
                                Seega ei saa endale preffered seati valida, handhistory pathi (samuti ei leia ma pivcake folderist history kataloogi, mis käsi salvestaks).
                                Väike abi kuluks ära :)
                                Mis on PT3 versioon? Kõige viimane versioon on v3.13.8 beta. Kui Sinu PT3 versioon on vanem siis uuenda ära. Kui on sama lisa mind skype: rainer_ranka_roomet või MSN: ranka@pokkeriprod.com. Lahendame mure koos.


                                Algselt postitas CMYK Vaata postitust
                                hetkel ei õnnestu pivmerge ja pivcake sisse logida, on infot millal korda tehakse?
                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Kas kõigil on see probleem, või ainult minul, et ma ei saa juba viimased pool tundi sisse ei Mergesse, Enetisse ja Cake?
                                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                                Ei saa jah.
                                Vabandused hilineva vastuse pärast, edaspidi on see teema e-maili teavitusega, et saaksin kiiremini vastata.

                                Hommikupoolikul oli kogu võrk maas ja seepärast ei saanudki logida. Nüüdeks on probleem lahendatud.

                                PS! Everleafi's võivad esineda sisselogimise probleemid mõndade kasutajatega. Probleem ei ole põhjustatud meist vaid PIV'ist (võrgu peahaldur), iga päev antakse teada, et kohe-kohe saab korda aga ei ole tehtud siiani.

                                Comment

                                Working...