IPN - PokerSensation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #91
    Re: IPN - PokerSensation

    Algselt postitas jrgn hell
    Kahju et hui/los mingit promo ei ole, kui seal bad beat nlhe järgi kehtiks, am ainult bad beatidest elakski. Ässasi foldin Pf söögi alla ja peale :)
    nujah, ma küll omahat ei oska kuid niipalju kui tean saab seal üldse rohkem igasugu asju. royalitki pidi kõvasti tihemini tulema

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #92
      Re: IPN - PokerSensation

      ma ei saa oma HEM tööle, sisuliselt ei leia faili kus hand history asub

      Comment

      • lauriiii
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 97

        #93
        Re: IPN - PokerSensation

        leho kirjutas et:
        C:\Documents and Settings\SINU KASUTAJA\Local Settings\Application Data\Boss Media\Poker Sensation\history

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #94
          Re: IPN - PokerSensation

          tänud, ei pannud tähele. proovin HEM setistada

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #95
            Re: IPN - PokerSensation

            iseenesest nüüd HEM impordib käsi kuid ei display neid, muutsin aliase õigeks, määrasin kataloogi asukoha

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #96
              Re: IPN - PokerSensation

              Algselt postitas ESTPatrick
              iseenesest nüüd HEM impordib käsi kuid ei display neid, muutsin aliase õigeks, määrasin kataloogi asukoha
              oot, et said tööle HEM'i? ma ei saanud päris aru mida sa mõtlesid?

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #97
                Re: IPN - PokerSensation

                Konvertisid ära ka ikka? :P

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #98
                  Re: IPN - PokerSensation

                  Algselt postitas lauriiii
                  Konvertisid ära ka ikka? :P
                  mida see tähendab?

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #99
                    Re: IPN - PokerSensation

                    Algselt postitas leho57
                    oot, et said tööle HEM'i? ma ei saanud päris aru mida sa mõtlesid?
                    peaks töötama, sest import näitab et käsi leiab, aga kuhugi midagi ei kuva, ei HEMi ei lauda

                    Comment

                    • Purz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 328

                      #100
                      Re: IPN - PokerSensation

                      Sul PT3 ei ole? See töötab kindlasti.

                      Comment

                      • lauriiii
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 97

                        #101
                        Re: IPN - PokerSensation

                        Mõtlesin seda, et HHconverteriga tuleks see fail ära konvertida, sest HEM minu teada muidu ei loe seda üldse. Googlis oli mingi õpetus ka.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #102
                          Re: IPN - PokerSensation

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          iseenesest nüüd HEM impordib käsi kuid ei display neid, muutsin aliase õigeks, määrasin kataloogi asukoha
                          võtsin live suppordi lahti, kysisin järgi, öeldi, et ei tööta.. crap, cashout.. ilma hemita ei viitsi yldse jamamagi hakata..

                          Comment

                          • Bikewarrior
                            Bännitud
                            • Apr 2009
                            • 283

                            #103
                            Re: IPN - PokerSensation

                            Kas keegi oskab öelda, mida saab poker sensationi FPP punktide eest?

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #104
                              Re: IPN - PokerSensation

                              Algselt postitas Bikewarrior
                              Kas keegi oskab öelda, mida saab poker sensationi FPP punktide eest?
                              sign-up käib punktide arvestamisel. 100FPP = 5€
                              muidu saada neile kiri info@pokersensation.com - mingeid pakkumisi justkui oli aga kuna kodulehel sellest eriti miskit ei räägita siis äkki need hoopis individuaalsed. oled muidu turnamängija või rohkem cashi peal?

                              Comment

                              • Bikewarrior
                                Bännitud
                                • Apr 2009
                                • 283

                                #105
                                Re: IPN - PokerSensation

                                sain pokkeriprod freerollil tiba raha seal ja nüüd mängin NL4 cashi punkte koguneb aga pole peale hakata nendega vist midagi kui deposiiti pole teinud siis rakebacki vist ei saa?

                                Comment

                                Working...