IPN - PokerSensation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lauriiii
    Julm Donk
    • Feb 2009
    • 97

    #76
    Re: IPN - PokerSensation

    Oleks tänulik küll :)
    Tahaks nagu vastust küll, miks ei tehtud ülekannet.

    Pokersensationi support saatis mind järjekordselt webdollari supporti, kui küsisin miks te lasite "bank draft" teha. Nagu mingi surnud ring. Keegi vastust ei anna.

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #77
      Re: IPN - PokerSensation

      saatsid maili support@pokerresponse.com mitte info@pokersensation.com jah?
      Tegelikult tegid õigesti, sest customer support on neil IPNi oma. Aga vahel on mõtekas kirjutada otse sensationisse, saad omas keeles vastuse ning isegi kui see sisaldab infot a'la "uurime probleemi" :D siis vähemalt tead, et tegutsetakse.

      ma pole ka veel miskit tarka teada saanud, kui saan siis saadan sulle PM

      Comment

      • lauriiii
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 97

        #78
        Re: IPN - PokerSensation

        Saatsin pokerresponse-i jah.
        Tänud sulle. :)

        Igatahes ma luban endale, et ma ei seo ennast enam kunagi ühegi saidiga, kus tegutseb webdollar.Kasutu support ja palju peavalu.

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #79
          Re: IPN - PokerSensation

          ma arvan, et seda pole vast mõtet lubada :D saad 21 ja ongi voila. no problems whatsoever 8)

          Comment

          • lauriiii
            Julm Donk
            • Feb 2009
            • 97

            #80
            Re: IPN - PokerSensation

            No kui cashoutiga on selline jama siis ei kutsu küll sellist teenust kasutama. :)
            Ime veel, et ise järele minema ei pea, kuigi nii ilmselt saaks selle raha kiiremini kätte :D

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #81
              Re: IPN - PokerSensation

              oot oot, ma sain aru, et su account pandi lukku kuna oli probleem mingite seadustega eestis, et alla 21 aastat vana. kas sa valisid ise cashouti või tehti see automaatselt pärast accounti lukku panemist?
              sest tavalise cashouti puhul küll keegi ei tohi seda makseviisi muuta.

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #82
                Re: IPN - PokerSensation

                Jah blokiti aga ütlesin neile, et soovin pangaülekandega raha tagasi.
                Aga igatahes minu saaga lõppes, sain tšheki ja teenustasudest räsitud raha kätte täna :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: IPN - PokerSensation

                  Algselt postitas Rinoa
                  No tundub mingi uus koht olevat ja tahavad oma mega boonusega hulgal klienti kohale meelitada. Ikkagist vähe rahvast alles seal ju. Võrreldes teiste heade pokkeri saitidega
                  Bossi võrk on eksisteerinud väga-väga kaua ja seega on tegu väga usaldusväärse pokkerivõrgustikuga. See, kas konkreetne skin (PokerSensation) on eksiteerinud kuu või sajandi, see ei omagi tähtsust, oleneb võrgu üldine usaldusväärsus.

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #84
                    Re: IPN - PokerSensation

                    soft on ka update üle elanud nüüd ja resizable lauad olemas ning kõvasti paremad filtreerimisvõimalused laudade valikul.

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #85
                      Re: IPN - PokerSensation

                      ja, ma panin tähele seda, väga pro on (Y)

                      Comment

                      • Purz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 328

                        #86
                        Re: IPN - PokerSensation

                        Filtreerimine on parem, re-sizeable tables võiks kenam välja näha. Aga vähemalt on see option nüüd olemas ja läpakaga siiski tunduvalt parem mängida kui enne.

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #87
                          Re: IPN - PokerSensation

                          Algselt postitas Purz
                          Filtreerimine on parem, re-sizeable tables võiks kenam välja näha. Aga vähemalt on see option nüüd olemas ja läpakaga siiski tunduvalt parem mängida kui enne.
                          +1

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #88
                            Re: IPN - PokerSensation

                            Kes veel ei tea, siis vaadake siia:
                            http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1250.0.html

                            Comment

                            • Purz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 328

                              #89
                              Re: IPN - PokerSensation

                              Algselt postitas leho57

                              €25,000 prizepool jaotatakse ära järgmiste olukordade puhul:
                              pocket aces cracked 3times ning saad auhinnaks €100. (eestikeeli siis saaad pocket ässadega suhkamisse kolmel korral ajavahemikus 6-30 aprill, kantakse 100€ arvele)

                              Algselt postitas alaska

                              Niikuinii lülitavad doomswitchi välja selleks ajaks...
                              Boss tegi veel kavalamalt, ma olen 2 päevaga 3 korda AA vs AA olnud. Sick!

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #90
                                Re: IPN - PokerSensation

                                Kahju et hui/los mingit promo ei ole, kui seal bad beat nlhe järgi kehtiks, am ainult bad beatidest elakski. Ässasi foldin Pf söögi alla ja peale :)

                                Comment

                                Working...