IPN - PokerSensation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #61
    Re: IPN - PokerSensation

    Algselt postitas RudiTurbo
    Vedas siis, et ma ei hakanud veel veebruari kuus sinna kandma, nüüd on ainult pool kuud veel jäänud 21'ni ;D
    kas sa mitte kusagil välismaal ei asu?:P

    Comment

    • Purz
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 328

      #62
      Re: IPN - PokerSensation

      Algselt postitas leho57
      Basically they say that Estonia is one of a handful of European countries
      that have set the age limit for gambling at 21 and managed to get this
      enforced in Malta.
      Oot, kas see tähendab, et Eesti seadused kehtivad nüüd ka Maltas? Et kui Eesti riik tahab oma noori täiskasvanuid kasiinodest eemale hoida, siis kehtestab omad seadused väljaspool oma õigusruumi?

      Varsti ei saa 16a enam saksas vist õlut ka baarist kätte, rääkimata siis kiirteedel kiiremini kui 90/100ga vuramisest. Ma ei ole seadusandlusega küll väga hästi sinapeal, aga kuidas see võimlik on?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #63
        Re: IPN - PokerSensation

        Algselt postitas leho57
        kas sa mitte kusagil välismaal ei asu?:P
        Krt, tegelt jah, kuna Taanis olen, siis vist teeksin kõik nagunii Taani aadresside ja asjadega, seega polex probleem :P

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #64
          Re: IPN - PokerSensation

          Algselt postitas Purz
          Oot, kas see tähendab, et Eesti seadused kehtivad nüüd ka Maltas? Et kui Eesti riik tahab oma noori täiskasvanuid kasiinodest eemale hoida, siis kehtestab omad seadused väljaspool oma õigusruumi?

          Varsti ei saa 16a enam saksas vist õlut ka baarist kätte, rääkimata siis kiirteedel kiiremini kui 90/100ga vuramisest. Ma ei ole seadusandlusega küll väga hästi sinapeal, aga kuidas see võimlik on?

          Väga kahtlane teema,mina igatahes grindin Starsis rahulikult edasi ja ei ela mingis american dream unelmas.Kui need nii head boonused ja asjad on miks siis k6ik sinna ei koli?Rigged,ei halvusta midagi,aga m2ngin edasi tuntud saidil.Kui kellegil on positiivseid kogemusi mis v6iks mu meelt muuta siis jagage neid.Mul on lihtsalt eelarvamused osade asjade kohta,aga need pole kindlasti faktid ega midagi sellist nii,et r22kige oma kogemusest sellel saidil kes m2ngind?

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #65
            Re: IPN - PokerSensation

            Mina mängin seal... obv.
            midagi öelda küll pole. boonused on nii nagu lubatud. 2 sõpra mängivad ka.
            saan rakebacki nagu lubatakse. mõni miinus asja juures oli (nagu ka esimeses postis mainitud), et soft on natuke jama, ei saa laudade suurust enda hea järgi valida, on ainult 2 varianti ja nendest ühe peab enne lauda minekut ära valima. aga nüüd 2+2 foorumist lugesin, et 31 märtsil tuleb neil softi uuendus ja seal on resizable tables ja saad igal ajal igatmoodi muuta neid nii, et see mure ka lahendatud...
            ja kuna see on ühe mainekaima võrgu (IPN) tuba siis ma väga ei muretseks mingite jamade pärast.

            Comment

            • Rinoa
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 41

              #66
              Re: IPN - PokerSensation

              Algselt postitas qbj0hn
              Väga kahtlane teema,mina igatahes grindin Starsis rahulikult edasi ja ei ela mingis american dream unelmas.Kui need nii head boonused ja asjad on miks siis k6ik sinna ei koli?Rigged,ei halvusta midagi,aga m2ngin edasi tuntud saidil.Kui kellegil on positiivseid kogemusi mis v6iks mu meelt muuta siis jagage neid.Mul on lihtsalt eelarvamused osade asjade kohta,aga need pole kindlasti faktid ega midagi sellist nii,et r22kige oma kogemusest sellel saidil kes m2ngind?
              No tundub mingi uus koht olevat ja tahavad oma mega boonusega hulgal klienti kohale meelitada. Ikkagist vähe rahvast alles seal ju. Võrreldes teiste heade pokkeri saitidega

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #67
                Re: IPN - PokerSensation

                Keegi on sealt cashouti teind? Ikka veel ootan oma raha sealt. Ehk keegi teab kaua sellega läheb, kuna konto blokis siis ei saa ma sinna webdollarile ka ligi. Igatahes 5 tööpäeva on möödunud, pärast nende cashouti kinnitamist.

                Comment

                • Purz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 328

                  #68
                  Re: IPN - PokerSensation

                  Ma ka nüüd mõnda aega seal mänginud, kuna naguinii kasutasin Bossi võrku, siis on mõtekam mängida seal, kus boonused paremad.

                  Aga sellest kui palju neil rahavast on, kes seda teab. Kuna tegemist on skinniga mis kuulub Bossi võrku, siis on vist praktiliselt võimatu teada palju neil mängijaid on kuna kõikide Bossi skinnide mängijad on sisse logides nähtaval / nendega saab mängida. Seega võibolla on neil ainlt 2 mängijat võibolla 10000, kes teab. Aga sign-up 20% + rakeback 30% uuele liitujale on täitsa konkurentsivõimeline ning isegi parem kui mujal bossi võrgus.

                  Rahvast kellega mängida on ka siin, esimeses postis kogu inff kirjas. Ma igatahes ei kurda, kuigi mängin ka NL10 ja vahepeal NL25. Kõrgematel limiitidel on vist tõesti vähem laudu mille vahel valida.

                  Comment

                  • Purz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 328

                    #69
                    Re: IPN - PokerSensation

                    Algselt postitas lauriiii
                    Keegi on sealt cashouti teind? Ikka veel ootan oma raha sealt. Ehk keegi teab kaua sellega läheb, kuna konto blokis siis ei saa ma sinna webdollarile ka ligi. Igatahes 5 tööpäeva on möödunud, pärast nende cashouti kinnitamist.
                    See on küll jama kui raha kätte ei saa. Ise pole veel cash outi teind, kuid konto ei ole ka blokitud. Sul oli see vanuse jama jah, eks pead vist supporti hakkama pommitama.

                    Comment

                    • lauriiii
                      Julm Donk
                      • Feb 2009
                      • 97

                      #70
                      Re: IPN - PokerSensation

                      Sain supportist sellise kirja:

                      The processing time is from 1-4 business days plus 5-12 business days
                      for mail delivery and 3-8 business days processing time at your local
                      bank.

                      Saan ma õigesti aru, et kui enda panka lasin kanda siis 3-8 tööpäeva?

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #71
                        Re: IPN - PokerSensation

                        Jutt käib bank draftist ehk siis füüsilisest tšekist.
                        1-4 päeva läheb nendepoolt, 5-12 päeva tuleb tšekk kirjaga koju ja kui panka lähed sellega siis 3-8 päeva protsessivad. nii sain mina aru vähemasti

                        tavaline bank transfer võtab aega ikka ca 1-2 päeva. mul vähemasti on võtnud.

                        Comment

                        • lauriiii
                          Julm Donk
                          • Feb 2009
                          • 97

                          #72
                          Re: IPN - PokerSensation

                          Müstika ,miks nad mulle sellist juttu ajavad. Küll sai neile öeldud, et soovin pangaülekannet.Support on seal küll niru, vastatakse ka mingi saja aasta jooksul korra, kui siiski.Väga negatiivne.

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #73
                            Re: IPN - PokerSensation

                            Algselt postitas lauriiii
                            Müstika ,miks nad mulle sellist juttu ajavad. Küll sai neile öeldud, et soovin pangaülekannet.Support on seal küll niru, vastatakse ka mingi saja aasta jooksul korra, kui siiski.Väga negatiivne.
                            Sa rääkisid webdollari suppordiga ma eeldan? PokerSensationisse kirjuta, saad tõenäolisemalt kiiremini vastuse, see webdollar ei tea ise ka hetkel mis seaduseid ta seal välja ajab... uurivad alles asja.

                            Comment

                            • lauriiii
                              Julm Donk
                              • Feb 2009
                              • 97

                              #74
                              Re: IPN - PokerSensation

                              Kirjutasin mõlemale. Selgus, et on ikkagi bank draft. Aga no kurat, ma ju nõudsin panga ülekannet, mitte mingi mitu nädalat siin raha oodata. Ja kui saatsin neile kirja, et miks nad teevad vastupidi minu soovidele, siis tehakse mökkmökk ja öeldkase, et asi on saadetud nii nagu on. See ajab ikka küll vihaseks.

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #75
                                Re: IPN - PokerSensation

                                Tahad ma uurin omaltpoolt seda asja või? Ma küll ei usu, et ma midagi muuta seal saan aga ehk mõne põhjendatud selgituse õnnestub välja imeda.

                                Comment

                                Working...