IPN - PokerSensation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #31
    Re: IPN - PokerSensation

    Nüüd pole siis muud, kui tuleb see royali bonus endale kuidagi ilma rahata teha ja siis 500€ deposit ning 3 kuud 50% RB võtta. Ainlt et kuidas krt see royal ilma depositita hittida cashi lauas?

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #32
      Re: IPN - PokerSensation

      teed kasutaja, osaled laupäevasel freerollil 1000€ uutele mängijatele ja saad rahalise koha ja lähed NL4 grindima :D
      teoorias võimalik, praktikas on korralikult õnne vaja ma arvan.

      Comment

      • Purz
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 328

        #33
        Re: IPN - PokerSensation

        Sul on ka kõigile küsimustele vastused olemas :)

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #34
          Re: IPN - PokerSensation

          Algselt postitas leho57

          Väljakandega on nii, et kust iganes sa oma kõige suurema deposiidi tegid, siis sinna samasse saad ka tagasi kanda järgneva 6 kuu jooksul. Hiljem võib ka teisi teid kasutada. Ja kui WebDollari suppordiga räägid siis nad kindlasti mõjuval põhjusel lisavad sulle teisi withdraw võimalusi ka.
          Mul on selline krediitkaart, millele tagasimaxeid ei saa teha, et siis 6 kuud ma ei saaxki välja kanda?

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #35
            Re: IPN - PokerSensation

            vot huvitav lugu, mul on ka SEB krediitkaart millele tagasimakseid teha ei saa (vähemalt ma arvasin nii) ja saatsin webdollari supporti kirja, siis nad lisasid mulle sinna withdraw võimalusi. pärast katsetasin ikkagi krediitkaardile ning tuli üle. aga põhimõtselt jah, tuleb juurde küsida, siis saab
            Moneybookersid jms

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #36
              Re: IPN - PokerSensation

              Nonii,

              Aprillis jälle paar head pakkumist:
              €50,000 läheb jagamisele kõigi vahel kes €500 rake teenivad ajavahemikus 6-30 aprill. et siis €50 saab igaüks kes €500 rake täis saanud. regularidele niisama hea lisa.

              €25,000 prizepool jaotatakse ära järgmiste olukordade puhul:
              pocket aces cracked 3times ning saad auhinnaks €100. (eestikeeli siis saaad pocket ässadega suhkamisse kolmel korral ajavahemikus 6-30 aprill, kantakse 100€ arvele)
              võidad nelikuga poti, saad lisaks 100 korda BB kuni maksimumini 250€.

              promod kestavad kuni 30 aprillini või kuniks prizepoolid tühjad.


              Maikuus tuleb 1 Million Guaranteed turna, mille satikad hakkavad 23 märtsist peale.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #37
                Re: IPN - PokerSensation

                Algselt postitas leho57
                Nonii,
                pocket aces cracked 3times ning saad auhinnaks €100. (eestikeeli siis saaad pocket ässadega suhkamisse kolmel korral ajavahemikus 6-30 aprill, kantakse 100€ arvele)

                Niikuinii lülitavad doomswitchi välja selleks ajaks...

                Comment

                • Purz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 328

                  #38
                  Re: IPN - PokerSensation

                  Algselt postitas alaska

                  Niikuinii lülitavad doomswitchi välja selleks ajaks...
                  Veel ägedam oleks, kui raha antakse nendele, kes ässad ära cräckib 3 korda :)

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: IPN - PokerSensation

                    Algselt postitas Purz
                    Veel ägedam oleks, kui raha antakse nendele, kes ässad ära cräckib 3 korda :)
                    Neil ei ole niipalju raha.

                    Comment

                    • Purz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 328

                      #40
                      Re: IPN - PokerSensation

                      Algselt postitas alaska
                      Neil ei ole niipalju raha.
                      ;D Ilmselt küll

                      Comment

                      • EdgarP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2009
                        • 368

                        #41
                        Re: IPN - PokerSensation

                        Aga kuidas üldise tasemega lood on ning kuidas seal turniiridega lood on ? Ühtlasi võid sa enda lingi siia teemasse panna(et siis olid refer to friend värk või mis...-seal see vist päris soliidne ??? )

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #42
                          Re: IPN - PokerSensation

                          Algselt postitas EdgarP
                          Aga kuidas üldise tasemega lood on ning kuidas seal turniiridega lood on ? Ühtlasi võid sa enda lingi siia teemasse panna(et siis olid refer to friend värk või mis...-seal see vist päris soliidne ??? )
                          mismõttes lood? rahalauad on fishised.. kõrgeid limiite ma ei tea, ei ole sinna veel küündinud. Turniiridest räägin esimeses postituses ka lühidalt.
                          refer-a-friend toob vist siiski ainult mulle raha kui ma oma username sulle annan

                          Comment

                          • lauriiii
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 97

                            #43
                            Re: IPN - PokerSensation

                            Kas HEM-i siis kuidagi seal tööle ei saa?
                            Kui nl4 või nl5 mängida siis läheb seal makstud rake ka "rake handina" arvesse?
                            Kui AA-d ära kräkitakse siis tuleb nende käte nr-id üles kirjutada ja hiljem neile saata või kuidas see välja näeb? :)
                            "Double or nothing" mänge ka leidub seal?

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #44
                              Re: IPN - PokerSensation

                              HEMi peaks läbi mingise hand converteri käima saama küll.
                              kui käsi jõuab vähemalt flopini (alles siis võetakse rake) ning pot on piisav, et rake ka võetaks, siis lähen raked hands kirja.
                              AA käe number tuleb jah mailitsi saata 48 tunni jooksul.
                              double-or-nothing... et siis seal on nii HU sng'sid kui ka 10-mehe Coolereid kus esimesed 5 kohta saavad duubli.

                              Comment

                              • lauriiii
                                Julm Donk
                                • Feb 2009
                                • 97

                                #45
                                Re: IPN - PokerSensation

                                Aga kuhu ta oma käsi salvestab?
                                Leidsin ainult mingi firefoxi history faili, muud midagi.
                                Settinguted nagu ka midagi ei leidnud.

                                Comment

                                Working...