PokerStars'i turvalisuse tõhustamine - PIN ja tulevikus ka "Security Token"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #16
    Re: PokerStars'i turvalisuse tõhustamine - PIN ja tulevikus ka "Security Token"

    @tigrano
    ei sa said valesti aru.. probleem pole selles et ette viskab (peabki viskama), vaid selles et ei lähe eest ära... peab klikkima teistel akendel (switch windows) et sellel aknal mis ette viskas hakkaksid nupud tööle..

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: PokerStars'i turvalisuse tõhustamine - PIN ja tulevikus ka "Security Token"

      Algselt postitas farik666
      @tigrano
      ei sa said valesti aru.. probleem pole selles et ette viskab (peabki viskama), vaid selles et ei lähe eest ära... peab klikkima teistel akendel (switch windows) et sellel aknal mis ette viskas hakkaksid nupud tööle..
      Jep sain valesti aru, mul oli vahepeal mingi script, mis nii tegi iga tabeliga ja midagi ei lasknud arvutis sulgeda. Panin x peale ja 2 sekundi pärast oli jälle aken ees ;D

      Sul teine probleem ja ei oska aidata.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #18
        Re: PokerStars'i turvalisuse tõhustamine - PIN ja tulevikus ka "Security Token"

        Algselt postitas farik666
        @tigrano
        ei sa said valesti aru.. probleem pole selles et ette viskab (peabki viskama), vaid selles et ei lähe eest ära... peab klikkima teistel akendel (switch windows) et sellel aknal mis ette viskas hakkaksid nupud tööle..
        On jah mul ka vahest seda juhtunud viimasel ajal. Üldiselt kui stackida või cascadeda, siis ei ole seda probleemi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: PokerStars'i turvalisuse tõhustamine - PIN ja tulevikus ka "Security Token"

          Algselt postitas farik666
          @tigrano
          ei sa said valesti aru.. probleem pole selles et ette viskab (peabki viskama), vaid selles et ei lähe eest ära... peab klikkima teistel akendel (switch windows) et sellel aknal mis ette viskas hakkaksid nupud tööle..
          Kogu värk nats suht offtopik aga suva. Pole sellist probleemi kohanud aga äkki aitab, kui Starsi lobbyst (lol ei mäletagi, vist on VIEW tab, pole hetkel starsi käepärast) View->Advanced Multi Table Options ja seal vaata, et mõlema ees on linnukesed.

          Comment

          Working...