Tuba PLO algaja jaoks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #1

    Tuba PLO algaja jaoks

    Niisis ei leidnud paremat kohta kuhu teema teha. Asi on nii, et kunagi mängisin NLHE 6max ja siis jäid rahad FTPsse, nüüd plaanis uus algus teha ja mängida PLOd.
    Mis oleks parim tuba kus alustada PLO mängimist(alates PL10), olemas võiks olla rakeback ja piisavalt suur traffic, et alati 4-6 lauda lahti saaks.

    Seotud teemad:
    Last edited by I R Baboooon; 12.03.12, 13:33.
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #2
    Re: Tuba PLO algaja jaoks

    MicroGamingus mõni tuba ehk

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Tuba PLO algaja jaoks

      No Eesti litsentsiga tuba on Triobet, kus on piisavalt suur traffic, eeldades, et mängid PLO4-10 ? Samas seal depo boonus + iga esmaspäev kantakse 30% rakeback kontole.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: Tuba PLO algaja jaoks

        Ma valiks mingi mittelegaalse Microgamingu toa seljuhul, kuna tõesti PLO4-10-20 on seal tõsiselt palju fishe.

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #5
          Re: Tuba PLO algaja jaoks

          mine cool handi, depo bonus ja rakeback jooksevad kõrvuti

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #6
            Re: Tuba PLO algaja jaoks

            minuteada coolhandis on vähe omaha laudu.

            Comment

            • oohoh
              Grinder
              • Oct 2009
              • 547

              #7
              Re: Tuba PLO algaja jaoks

              Algselt postitas Murdock Vaata postitust
              minuteada coolhandis on vähe omaha laudu.
              no 6 lauda peaks ikka täis saama,lauad on ju samad üle microgamingu networgi, võimalikku laudade vähesust kompenseerib tohmanite hulk

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: Tuba PLO algaja jaoks

                Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                no 6 lauda peaks ikka täis saama,lauad on ju samad üle microgamingu networgi, võimalikku laudade vähesust kompenseerib tohmanite hulk
                siiski tasub rohkem ära otsida omale micro tuba läbi affiliate, kes annab 40 või rohkem rb-d, kui hoorata lahti mingi paarisajane boonus ja edaspidi istuda oma default rb-ga. long termis palju mõistlikum. just my 2 cents. isiklik arvamus.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Tuba PLO algaja jaoks

                  firzen viska mulle palun PM-i affi nimi kes annab default 40%+ MG-sse rakebacki

                  Comment

                  • oohoh
                    Grinder
                    • Oct 2009
                    • 547

                    #10
                    Re: Tuba PLO algaja jaoks

                    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                    siiski tasub rohkem ära otsida omale micro tuba läbi affiliate, kes annab 40 või rohkem rb-d, kui hoorata lahti mingi paarisajane boonus ja edaspidi istuda oma default rb-ga. long termis palju mõistlikum. just my 2 cents. isiklik arvamus.
                    Mainitud oli alates plo10, ~400€ rakemisel saadav 320€ peaks ju päris hästi aitama?!Pealeclearmist saab ju momentaalselt uttu tõmmata , 30%ga istuma jääda pole muidugi mingit mõtet

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #11
                      Re: Tuba PLO algaja jaoks

                      Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                      Mainitud oli alates plo10, ~400€ rakemisel saadav 320€ peaks ju päris hästi aitama?!Pealeclearmist saab ju momentaalselt uttu tõmmata , 30%ga istuma jääda pole muidugi mingit mõtet
                      Absoluutselt ei vaidle vastu, et see hea on, aga boonuste lahti mängimine pole kunagi olnud minu isiklik "cup of tea" nagu öeldakse. See tähendab, siis ka mitte lihtsalt konkreetselt boonuse jaoks mängimist vaid ka seda, et pead pidevalt tuba vahetama, cashoute ootama, harjuma uute mängijatega, statsi koguma, harjuma uue disainiga jnejnejne. Eks see oleneb inimesest, aga minu arust valdava enamuse mindsetile mõjub see väga halvasti ja nii ei saagi oma mängu arendada parimal võimalikul viisil.

                      Parandage mind, kui ma eksin :)

                      Comment

                      • oohoh
                        Grinder
                        • Oct 2009
                        • 547

                        #12
                        Re: Tuba PLO algaja jaoks

                        Erinevates skinnides peaks samad lauad olema läbi terve microgamingu? Boonuste lahtimängimine kuskil eriti kuskil plo10s peaks ilusasti kasuks tulema, 50s pole sellest 200st enam erilist tolku, mängijatega harjumise faktor peaks ka nagu ära kaduma kui nii on, aga otseloomulikult korralik rb diil on must-be ja toast tuppa pendeldamine paras ajaneelaja

                        Comment

                        Working...