Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1276
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Et siis 2 x kuus?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1277
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas ranka
      Et siis 2 x kuus?
      Tundub küll, ma arvan, et mulle tähedaks see 90$x2 kohe irw, pluss monthly handchallanget +300$ kuskil, pluss freerollid, pluss VIP level kohe varsti 12x boonused jne Suht hea % tuleks ikka kokku, nüüd saab hakata vaikselt juba kalkuleerima ja puurima, mis see uus rakeback % levelitele tuleks.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1278
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        NB!!! 30 minutit aega, kui algab TOWER HOURs

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1279
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas TIGRANO
          Jah paljudel saab läbi ja momendil veel artikliga läheb nõksa aega, sest pean rohkem uurima artikli jaoks ja kuna ise mängin veel Toweris, siis võtab see natuke rohkem aega.

          Seni on alternatiivina välja pakkuda http://heypoker.com/, kus on võimalik 8x boonuseid edasi vabastada.

          Foorumi boonus koodid liitumisel:

          1DEAL -80$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 80$ ja aega vabastada 30 päeva.
          pokkeriprod -500$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 30 päeva.
          VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.
          GRINDER -3000$-600% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva

          Artikkel toa kohta esimesel võimalusel.

          Edu laudades,

          Tigrano
          Kui kellegile tundub, et 500$ on liiga palju ja 80$ liiga vähe, siis andke teada teen ka mõne vahepealse boonuse veel.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #1280
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas TIGRANO
            Kõik peab toimima sarnaselt, siis pole lihtsalt äkki pokkeri kliendi alt pannud statistcks ja enable statistics.
            Sain käed laadima, aga HUD endiselt njetu. Krt ei mäleta ka enam, milles teema on.Kõik peaks õige olema. >:(

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1281
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas BuildUp
              Sain käed laadima, aga HUD endiselt njetu. Krt ei mäleta ka enam, milles teema on.Kõik peaks õige olema. >:(
              Vaata seda table finderit ja lohista lauda see punane kast või midagi sellist. Seda kuskil siin sada korda korrutatud ;D

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #1282
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas TIGRANO
                Vaata seda table finderit ja lohista lauda see punane kast või midagi sellist. Seda kuskil siin sada korda korrutatud ;D
                Tegin, aga ei aidanud otseselt midagi. Lõi mingid segamini statid lauda.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1283
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Irw eile mängisin mingi 2500 kätt ja olen juba pont race liider 66 võistleja seas.

                  Comment

                  • tonis
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 334

                    #1284
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Irw eile mängisin mingi 2500 kätt ja olen juba pont race liider 66 võistleja seas.
                    Ma pole 2 päeva mänginudgi aga hetkel 2 point race tabelis ;D

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #1285
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas tonis
                      Ma pole 2 päeva mänginudgi aga hetkel 2 point race tabelis ;D
                      Ma olin eile 11-nes ja kogusin kuskil 400p ning täna olen esimene :D

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #1286
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Point race on üks suur nali. >:(

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1287
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas Aristotep
                          Point race on üks suur nali. >:(
                          No kui mulle kingitakse kuus 2x90$ siis on päris hea nali.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #1288
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas TIGRANO
                            No kui mulle kingitakse kuus 2x90$ siis on päris hea nali.
                            Kuidas võtta. Neid endiseid boonuseid see vist ikka ei korva?!

                            Comment

                            • tahanvaadata
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 57

                              #1289
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Ise mängisin eile 700 kätt ja olen liider 73 seast :D Esikoht saab siiski ainult 24$, aga mulle on see 1 BI niiet väga hea :)

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #1290
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Need pointrace-id on pokkeritoa poolt väga kasumlik käik, sest tekitab sellise psühholoogilise tunde, et krt ma pean veel mängima, et ikka esimeseks saada race-is :) Lisab veelgi võistluselementi. Pluss eks neil ole mängijatele ka ikka lisaväärtus.

                                Aga jah, mängima ta paneb. Ise võtsin oma rolli pea kõik välja, jätsin ainult 40$ "seemneks" ja pm enne suve ei tahtnud väga mängida...aga nüüd lasen tuima näoga neljal laual ja roll juba 130$, kusjuures mängima hakkasin just seepärast, et ei kannatanud, et olen enda race'is 11-s 93-st. ;D

                                Comment

                                Working...