Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • broadcast
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 143

    #1141
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Täna siis need Loyalty 1000$ freerollid. Kuidas teistel grinderitel nende piletitiega on? On need automaatselt tekkind või tuleb jälle neid paluda... mul igatahes näitab tühjust jälle My Account... :-\

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #1142
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Ei ole ka mul ticketiti tuleb jälle jurada tsätis.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1143
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        minul ei ole veel miskit piletit

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1144
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Aga andke teada, kui staffi chatis kätte saate :). Mängiks isegi, sest eeldatavasti tuleb megavähe inimesi, kui piletitega mingi kamm on.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #1145
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas -andres-
            Arvutus peaks õige olema. Nagu Tigrano ka ütles, on ka hetkel suht ükskõik, kas jõuad boonuse clearitud või mitte, aga et ta vähemalt koguaeg tiksuks. 200$ boonuse puhul oli, aga see, et tuli vist ka sissemakse teha vähemalt 200$.
            Algselt postitas k2snakalle
            no ma nüüd ei tea... kui teha väikesed kalkulatsioonid
            kui saab 6lauda korraga mängitud, siis sinu esimeses postis on toodud, et 9lauda ja 15p h, seega kui mina mängin kuuel siis tuleb 10p h
            see teeb nii, et iga 4-ja tunni tagant vabastaks 5$ ja kuna kuus jääb sinna 60-70tunni kanti, siis kaks kuud aega 120-140tundi, mis teeb
            150-175$. või ma olen millegist valesti aru saanud?

            mina lugesin küll, et $30 ja $75 boonuse jaoks 60 päeva aega.. edasi juba 30 päeva.. et $200 boonust kuu ajaga kuuel laual vist ei vabasta???

            EDIT: sry..siiski minu viga.. $200 boonus on veel 60 päeva sees... valin vast siis ise kah selle $200 boonuse..

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #1146
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Uhh. Nüüd jama majas. Peab ikka ennem kõik reeglid läbi lugema, kui raha välja kandma hakkab. Tegin siis towerist 60$ väljakande, aga moneybookersisse tuli ainult 15$. Võtsin kohe supportiga ühendust, et mis jama on ja andis mulle toredalt sellise lingi. http://www.towergaming.com/player-su...ide/equal.html


              *****, krt tegin jah algse deposiidi netelleriga, kuna moneybookersis ei saanud kontot tehtud ja nüüd saatsid siis 45$ netellerisse. Netelleris aga konto pole verified ja nüüd jama majas. Seal siis vaja enda aadress tõestada, saates neile pildi enda dokumendist ning ka majapidamisarvest, kuid ma rsk elan ühikas ning kõik arved elektroonilised. Saatsin netellerisse arupäriva e-maili. Eks näis, mis saab. Ühesõnaga, perse on kergelt majas, kuid seda raha oli vaja rsk. Loodame, et seal netelleris on ikka mõistvad inimesed, kuid mida ma eriti ei usu. :/

              Ühesõnaga, lugege reegleid!!!

              Comment

              • broadcast
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 143

                #1147
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Täna on siis turna eriti magus... ainult 47 osalejat, 20 rahasse! :o Piletid saabusid isegi miski 40 min enne algust automaatselt.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1148
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas broadcast
                  Täna on siis turna eriti magus... ainult 47 osalejat, 20 rahasse! :o Piletid saabusid isegi miski 40 min enne algust automaatselt.
                  Magasin maha turniiri, 23 osavõtjat 20 saavad raha >:(

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1149
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Magasin maha turniiri, 23 osavõtjat 20 saavad raha >:(
                    äss on meil lvl3 või? hästi elame.

                    ma hävisin 88 vs A9, imeväike osake jäi alles mille tõmbasin TT vs AA tuublisse, kusjuures AA sai flopist seti aga ma olin kavalam..tõmbasin runner runner flushi 8)

                    EDIT: irw...tõmbasin uuesti tuublisse...AJo vs 22...795 flop, 9 turn ja 5 river 8)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1150
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas k2snakalle
                      no ma nüüd ei tea... kui teha väikesed kalkulatsioonid
                      kui saab 6lauda korraga mängitud, siis sinu esimeses postis on toodud, et 9lauda ja 15p h, seega kui mina mängin kuuel siis tuleb 10p h
                      see teeb nii, et iga 4-ja tunni tagant vabastaks 5$ ja kuna kuus jääb sinna 60-70tunni kanti, siis kaks kuud aega 120-140tundi, mis teeb
                      150-175$. või ma olen millegist valesti aru saanud?
                      Jep, kaks kuud on ikka aeg mängida, siis kindlasti 200$ boonus valida. Selle peaksid jõudama, siis tõesti vabastatud.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1151
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Tarmonator
                        äss on meil lvl3 või? hästi elame.

                        ma hävisin 88 vs A9, imeväike osake jäi alles mille tõmbasin TT vs AA tuublisse, kusjuures AA sai flopist seti aga ma olin kavalam..tõmbasin runner runner flushi 8)

                        EDIT: irw...tõmbasin uuesti tuublisse...AJo vs 22...795 flop, 9 turn ja 5 river 8)
                        Level 3 ikka, VIPist on karva jagu puudu jäänud tihti.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #1152
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas Tarmonator
                          äss on meil lvl3 või? hästi elame.

                          ma hävisin 88 vs A9, imeväike osake jäi alles mille tõmbasin TT vs AA tuublisse, kusjuures AA sai flopist seti aga ma olin kavalam..tõmbasin runner runner flushi 8)

                          EDIT: irw...tõmbasin uuesti tuublisse...AJo vs 22...795 flop, 9 turn ja 5 river 8)
                          Sa oled seega TiltStar jah? Siis vist nl50 lauas ka sind näinud või panen väga mööda :D?

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1153
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            ei saa vastu vaielda 8)

                            EDIT: hahahaaa...bubble, ma lükkan oma 800 nuppu keskele ja üks arvab, et J8s on piisavalt hea käsi, et 3/4 oma stacist bubbles ära callida:D
                            ma muidugi võitsin.

                            rahades ;D

                            Comment

                            • broadcast
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 143

                              #1154
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Sain jälle reeglile kinnitust. Turniire ma mängida ei oska. ;D Üritan end kuidagi rahasse venitada. Suht viimastel kohtadel vegeteerin. Siiani on õnnestunud ühe ringi blindid ikka tagasi võita. Tõenäoliselt kukun aga enna ikka välja.

                              yey, double up, TT vs 88.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1155
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Mul läks pee qq vs kk pf

                                Comment

                                Working...