Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1111
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    panin juba krt starsis rahad tulema... loodame et nüüd see soft toweris läheb paremaks..mitte sitemaks :) ja võiks tulla see laudade suurendamis uuendus ka oleks jube timm...

    mingeid scripte uurisin ka aga ei leidnud sellist kust saab laua suurust muuta ja enivei ei oska neid peale panna ka..

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #1112
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Krt ma tahaks just väiksemaks saada. Mahutaks oma 14 tolli peale rohkem kui 9 ära.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1113
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        RAHA ON TAGASI 8)

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #1114
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Oliverk
          Krt ma tahaks just väiksemaks saada. Mahutaks oma 14 tolli peale rohkem kui 9 ära.
          see tavaline laua suurus, kus on toolid ja kujukesed on OK, aga ongi see sitt et need toolid ja kujukesed + laua vasak ja parem ots, seal ei saa aru kus button on vahest.. see häirib jubedalt

          "mini view" on väga kõva..seal saab kõik ilusti aru, aga minu resolutsiooniga on need aknad nii väiksed et peale 5min silmad valutavad julmalt... ja resot väiksemaks pannes, läheb graafika perse.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1115
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas TIGRANO
            RAHA ON TAGASI 8)
            Jep. BR näeb taas ilusam välja :D.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #1116
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas farik666
              see tavaline laua suurus, kus on toolid ja kujukesed on OK, aga ongi see **** et need toolid ja kujukesed + laua vasak ja parem ots, seal ei saa aru kus button on vahest.. see häirib jubedalt

              "mini view" on väga kõva..seal saab kõik ilusti aru, aga minu resolutsiooniga on need aknad nii väiksed et peale 5min silmad valutavad julmalt... ja resot väiksemaks pannes, läheb graafika perse.
              ma mini viewi mõtlengi võik väiksem olla.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #1117
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Ma nüüd kolm shotti NL20 võtnud ja ei saa kuidagi hakkama. Nl10 võidad iga päevaga aga nii kui NL20 proovin siis jälle antakse panniga pähe. Mulje on jäänud et seal rahvas tükkmaad agressiivsem ja krt no tee mis tahad hitivad ära. Paar KKvsAA juurde ja olemas ongi. Grindin vist 50 BI NL10 ära ja proovin neljandat korda. Krt vah ei tohiks ju nii suur olla.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #1118
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas Oliverk
                  Ma nüüd kolm shotti NL20 võtnud ja ei saa kuidagi hakkama. Nl10 võidad iga päevaga aga nii kui NL20 proovin siis jälle antakse panniga pähe. Mulje on jäänud et seal rahvas tükkmaad agressiivsem ja krt no tee mis tahad hitivad ära. Paar KKvsAA juurde ja olemas ongi. Grindin vist 50 BI NL10 ära ja proovin neljandat korda. Krt vah ei tohiks ju nii suur olla.
                  Paljuga sa shoti võtsid? Ma proovisin ka üks päev NL50 30BI, aga tuli väike scared money tunne peale. Ma ei tea. :-\

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1119
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    22 BI oli Nl20 jaoks. Peaks piisama ju ometi.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1120
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      EI. Ära pulli. Vähemalt 600 vaja. Küsi aristotepi käest. Failid kiirelt!

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #1121
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Oliverk
                        Ma nüüd kolm shotti NL20 võtnud ja ei saa kuidagi hakkama. Nl10 võidad iga päevaga aga nii kui NL20 proovin siis jälle antakse panniga pähe. Mulje on jäänud et seal rahvas tükkmaad agressiivsem ja krt no tee mis tahad hitivad ära. Paar KKvsAA juurde ja olemas ongi. Grindin vist 50 BI NL10 ära ja proovin neljandat korda. Krt vah ei tohiks ju nii suur olla.
                        minu meelest ongi just parem see, et rahvas aggrom ja loosem. seal nl10 oli julm nitikari ja shortstackerd kes ootasid oma aa kk. nl20 palju mõnusam

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1122
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas Oliverk
                          22 BI oli Nl20 jaoks. Peaks piisama ju ometi.
                          Jup.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #1123
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Mul oli mingi 700-800$ kui ma õigesti mäletan ning alles siis läksin NL20. Siis tundsin küll ennast ülihästi, ei olnud mingit probleemi isegi kui paar bi-d läks. Vb peaks ka tegelt NL50 jaoks 40BI grindima. Ei tohiks väga kaua aega ka võtta vist.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #1124
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Ma läksin nl20 mingi 650ga, nl30 900ga, nl50 1400ga. Alati olen alguses paar biiti saanud, aga pole hullu olnud ja olen ilusti mängu käima saanud :).

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #1125
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Tower on ikka sick tuba. ;D Hommikul tegin 500se sessi. Mitte midagi ei hiti, kõik täiesti kinni ja -30$. Nüüd praegu tegin 2 sessi, 800 kätt mängisin ja 126$ plussis. BOWBOW!!! ;D ;D ;D

                                Fishe on täna sitaks, nii et andke kuuma! Ja kui leiate, et lauad hakkavad nitistuma, siis tehke ise uus laud. Fishid tulevadki just nendesse, sest nad ei viitsi oodata raha äraandmist.

                                Comment

                                Working...