Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #976
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas kollane
    eluaegne downswing
    Mis viga?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #977
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      vaata veits ülesse poole ;D
      ma nii tahaks grindeda seal ;D, aga ei hakka ebameeldivusi pakkuma ;D
      samas, äkki tigrano annab loa ;D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #978
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas hotcocacola
        vaata veits ülesse poole ;D
        ma nii tahaks grindeda seal ;D, aga ei hakka ebameeldivusi pakkuma ;D
        samas, äkki tigrano annab loa ;D
        Kas sa mitte ei reganud ennast Towerisse läbi meie lingi, kui jõuad, siis rega oled olnud väga tubli foorumis.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #979
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          [img width=512 height=386]http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/freeroll.jpg[/img]

          Hea töö poisid

          Jrgenil oli luckbox põhjas muidugi, kuni HU-ni.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #980
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            [img width=150 height=128]http://img440.imageshack.us/img440/2985/16842324hy1.th.jpg[/img]



            Seekord sis tuli ära lõpuks, HU-d tegime jrgn helliga, viimane käsi oli A9s vs J9. ilus mäng jrgn helli poolt, juhtis turnat suurema osa ajast

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #981
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              vägev taust laual tigrano :D

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #982
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                palju õnne smashile, kelega meil käis väike chipdumping, aga ma ikka ni tiltimonkey, et see 95 river ajas kohe kaldesse ja paar kätt hiljem 4bettida 9Jos allini läks käiku, smashi A9 pidas vastu. Vähemalt saime võõramaalased välja esikahest.

                a tra kui hea read mul selle kolmanda koha venna vastu oli, kui ta riverisse ära kobistas, mida ma loll ei märganud

                kõva turna oli 2+2 kõrvale toksida. Jõudisn hi/lo range ka ümber trükkida samal ajal

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #983
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Kui ma viitsin end kätte võtta, siis ma teen täna uue kasutajategrupi nimega: "Toweri Vennad" ning siis panen igale vennale, kesl äbi meie linkide liitunud tolle lipukese juurde ning siis saaksime teha täiesti eraldi alafoorumi ainule meie toweri liikmetele ja seal siis teavitada meie liikmeid muudatustest, turniiridest ja kampaaniatest. Kui sealt parool liikuma läheb, ju siis on kellegil raha liiga palju :P

                  Hetkel avaliku parooliga võib tulla väga palju kutsumata külalisi, mis on ebaaus teiste suhtes.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #984
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas jrgn hell
                    palju õnne smashile, kelega meil käis väike chipdumping, aga ma ika ni tiltimonkey, et see 95 maha checkitud ajas kohe kaldesse ja paar kätt hiljem 4bettida 9Jos allini läks käiku, smashi A9 pidas vastu. Vähemalt saime võõramaalased välja esikahest.

                    a tra kui hea read mul selle kolmanda koha venna vastu oli, kui ta riverisse ära kobistas, mida ma loll ei märganud

                    said freekal teise koha?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #985
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas Timpz
                      vägev taust laual tigrano :D
                      Tnx ;D

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #986
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        tuli nii välja jah,

                        see grisped.com´i vastu 45 oli ka haige käsi ;D

                        Comment

                        • Metsapull

                          #987
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Esimene käsi kohe väljas. A6 vs 56. Teadsin, et levis lajatab ükskõik millega AI, sellepärast sai ära callitud. Vähemalt polnud pikka piinlemist sellel korral.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #988
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas jrgn hell
                            tuli nii välja jah,

                            see grisped.com´i vastu 45 oli ka haige käsi ;D
                            Ega minu vastu 32o ka parem polnud :D Mul rahast kelbas aga need neetud olukorrad kuda alati pähe saab ajab monkeytildi peale ja siis mängi jälle sng hulk raha maha et hea hakkaks jälle :D

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #989
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              thx jah selle väikse ootamise eest kuni need poolakad vms välja langevad :P andsid mõned blindid jne :P

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #990
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas Oliverk
                                Ega minu vastu 32o ka parem polnud :D Mul rahast kelbas aga need neetud olukorrad kuda alati pähe saab ajab monkeytildi peale ja siis mängi jälle sng hulk raha maha et hea hakkaks jälle :D
                                Jah ma räägin, et jrng pani suht hullu, luckbox oli julm.

                                Comment

                                Working...