Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Ma ei tea..ma küll ei kurda, 2 venda läksid J8 ja muu pasaga minu vastu ja mina näitasin AAd. Vabal ajal üritan niisama estpatricut mängida. ;D
Ma ei tea..ma küll ei kurda, 2 venda läksid J8 ja muu pasaga minu vastu ja mina näitasin AAd. Vabal ajal üritan niisama estpatricut mängida. ;D
Comment