Entraction

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bestbefores
    Julm Donk
    • Sep 2010
    • 28

    #1

    Entraction

    Vaatasin,kuid ei leidnud threadi entractioni networki kohta.. Kunagi oli vist et eestlased ei saanud seal mängida..aa kas praegu on sama lugu?
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Entraction

    Eestlased ei saa seal mängida

    Comment

    • bestbefores
      Julm Donk
      • Sep 2010
      • 28

      #3
      Re: Entraction

      Ah siis jama..Purple lounge läheb entractioni üle,peab siis kähku rahad välja kandma.

      Comment

      Working...