Lucky Ace Poker
[img width=300 height=143]http://www.abonuscode.com/images/LuckyAcePoker_Logo.gif[/img]
www.luckyacepoker.com
Teen kiire ja lühikese ülevaate sellele toale.
See pokkerituba asub Pacificu võrgustikus.
MIKS mängida seal?
Sest sinna saab swedpangast/unetist otse raha üle kanda. Sellega säästan oma aega. Ma ei pea kasutama netirahakotte jne.
Kuna Pacific on maailma suurim kasiinovõrgustik, siis seal mängib palju fishe,kes ei jaga üldse midagi (eriti sngsid).
First deposit boonus on ka fun 100% kuni 400$, sellest 25% tuleb KOHESELT/INSTA su kontole juurde :).
Miinused on need, et maksimaalselt 4 turniiriakent saab LAHTI olla. Kui nt sul on veel viies turniir ka, nt double or nothing, siis seal oled sa sit out ning saad minna sinna alles siis, kui esimestest turnadest väljas oled.
Aga omaha on seal tore, fishine. Limiitidel kuni PLO10 on seal masendav, vaid full ring lauad. Edasi tulevad 6maxid/FR.
Graafika on hüper niru, väga kohutav.
Kui pokkeriakna väikseks lükkad, siis kaarte võid küll näha, aga panuste suurused ja muu väike tekst on pm nähtamatu.
Rakebacki ei pakuta, aga tean, et minu sõber saab seda läbi ühe mängija. Vist illegaalne, aga tema pole muret kurtnud.
Aga mulle meeldib :P
LOBBY:
[img width=750 height=535]http://img518.imageshack.us/img518/8006/lobbylapbf4.png[/img]
Screenshot lauast:
[img width=750 height=535]http://img518.imageshack.us/img518/720/algnesuurusdw1.png[/img]
[img width=750 height=538]http://img264.imageshack.us/img264/1158/algneetmultidamultidagrps5.png[/img]
Väike aken võrdluses suurega:
[img width=750 height=538]http://img156.imageshack.us/img156/2161/vaikesuurusetmultidagrajq8.png[/img]
[img width=300 height=143]http://www.abonuscode.com/images/LuckyAcePoker_Logo.gif[/img]
www.luckyacepoker.com
Teen kiire ja lühikese ülevaate sellele toale.
See pokkerituba asub Pacificu võrgustikus.
MIKS mängida seal?
Sest sinna saab swedpangast/unetist otse raha üle kanda. Sellega säästan oma aega. Ma ei pea kasutama netirahakotte jne.
Kuna Pacific on maailma suurim kasiinovõrgustik, siis seal mängib palju fishe,kes ei jaga üldse midagi (eriti sngsid).
First deposit boonus on ka fun 100% kuni 400$, sellest 25% tuleb KOHESELT/INSTA su kontole juurde :).
Miinused on need, et maksimaalselt 4 turniiriakent saab LAHTI olla. Kui nt sul on veel viies turniir ka, nt double or nothing, siis seal oled sa sit out ning saad minna sinna alles siis, kui esimestest turnadest väljas oled.
Aga omaha on seal tore, fishine. Limiitidel kuni PLO10 on seal masendav, vaid full ring lauad. Edasi tulevad 6maxid/FR.
Graafika on hüper niru, väga kohutav.
Kui pokkeriakna väikseks lükkad, siis kaarte võid küll näha, aga panuste suurused ja muu väike tekst on pm nähtamatu.
Rakebacki ei pakuta, aga tean, et minu sõber saab seda läbi ühe mängija. Vist illegaalne, aga tema pole muret kurtnud.
Aga mulle meeldib :P
LOBBY:
[img width=750 height=535]http://img518.imageshack.us/img518/8006/lobbylapbf4.png[/img]
Screenshot lauast:
[img width=750 height=535]http://img518.imageshack.us/img518/720/algnesuurusdw1.png[/img]
[img width=750 height=538]http://img264.imageshack.us/img264/1158/algneetmultidamultidagrps5.png[/img]
Väike aken võrdluses suurega:
[img width=750 height=538]http://img156.imageshack.us/img156/2161/vaikesuurusetmultidagrajq8.png[/img]
TC
Comment