Sooviks hakata cashi mängima, alustaks NL10 ja NL20. Mis Teie arvates on parimad toad praegu, võttes arvesse nii RB, kui ka nõrgad vastased. Sooviks mängida 8-12 lauda 6 maxi.
PartyPoker
888poker
CarbonPoker
EuroPoker
Triobet
...
Endale tundub EuroPoker praegu kõige parem
Aitäh abi eest
PartyPoker
888poker
CarbonPoker
EuroPoker
Triobet
...
Endale tundub EuroPoker praegu kõige parem
Aitäh abi eest
Comment