Re: POLL: Parim OnGame tuba
No seljuhul Paf. Paf peaks olema ju mingi 50-60ndatel loodud hasartmängufirma vms? (kui mäletan õigesti) + neil litsents
No seljuhul Paf. Paf peaks olema ju mingi 50-60ndatel loodud hasartmängufirma vms? (kui mäletan õigesti) + neil litsents
TC
Comment