Oskab keegi pakkuda, kui suure osa see rake seal winratest üle käib. Endal 27k kätt, makstud rake 461 taala ja winrate tsirka 1BB/100 kohta. Kas ma saan õigesti aru, et 462/2=231 taala 231/27 000=0,0085 ja 0,0085*100=0,85 taala ehk 8,5BB/100 kohta? Algselt sattusin hea runi otsa ja vastased seal suht dongid, et maru lõbus oli mängida ja tundus et topeltrake ei heiduta, aga võta näpust...
Küsimus FT NL10 ja rake kohta!
Collapse
X
-
Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!
miks sa üldse FTPis mängid?
selles mõttes et mujal on poole väiksem rake ja poole nõrgem tase.
-
Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!
muidugi FTPist ma eriti midagi ei tea aga kas sa oled mänginud näiteks bodogis?Algselt postitas taipupoleNL10? Elu sees ei usu.
bodogi NL200 on sama mis Pokerstarsi NL25
Comment
-
Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!
Kuidas me nüüd NL10 juurest kuhugi mujale liikusime?Algselt postitas variatsioonmuidugi FTPist ma eriti midagi ei tea aga kas sa oled mänginud näiteks bodogis?
bodogi NL200 on sama mis Pokerstarsi NL25
Ääremärkusena: miks siis kõik mujal passivad, kui Bodogis kõik kohad raha täis?
Comment
-
Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!
Miski sait pakkus 50 taala tasuta ja omamata taustainfot lendasin FTP-se peale. Tahtsin BR-i üles grindida, aga mingi hetk avastasin, et ei biidi kuigi edukalt seda topeltrake`t. Ja tase on minu arust ikka vahvalt olematu, aga vist tuleb nende fishistest mängudest loobuda.
Comment
Comment