Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #1

    Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

    Oskab keegi pakkuda, kui suure osa see rake seal winratest üle käib. Endal 27k kätt, makstud rake 461 taala ja winrate tsirka 1BB/100 kohta. Kas ma saan õigesti aru, et 462/2=231 taala 231/27 000=0,0085 ja 0,0085*100=0,85 taala ehk 8,5BB/100 kohta? Algselt sattusin hea runi otsa ja vastased seal suht dongid, et maru lõbus oli mängida ja tundus et topeltrake ei heiduta, aga võta näpust...
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

    miks sa üldse FTPis mängid?
    selles mõttes et mujal on poole väiksem rake ja poole nõrgem tase.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #3
      Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

      Algselt postitas variatsioon
      ... ja poole nõrgem tase.
      NL10? Elu sees ei usu.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

        Algselt postitas taipupole
        NL10? Elu sees ei usu.
        muidugi FTPist ma eriti midagi ei tea aga kas sa oled mänginud näiteks bodogis?

        bodogi NL200 on sama mis Pokerstarsi NL25

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #5
          Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

          Algselt postitas variatsioon
          muidugi FTPist ma eriti midagi ei tea aga kas sa oled mänginud näiteks bodogis?
          bodogi NL200 on sama mis Pokerstarsi NL25
          Kuidas me nüüd NL10 juurest kuhugi mujale liikusime?

          Ääremärkusena: miks siis kõik mujal passivad, kui Bodogis kõik kohad raha täis?

          Comment

          • blizkaa
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 389

            #6
            Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

            Miski sait pakkus 50 taala tasuta ja omamata taustainfot lendasin FTP-se peale. Tahtsin BR-i üles grindida, aga mingi hetk avastasin, et ei biidi kuigi edukalt seda topeltrake`t. Ja tase on minu arust ikka vahvalt olematu, aga vist tuleb nende fishistest mängudest loobuda.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

              Olen ka kuulnud, et FTP-s on rake suurem kui mujal. Madalal limiidil ei tasu ära seal mängimine.

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #8
                Re: Küsimus FT NL10 ja rake kohta!

                FT NL10s on rake suurem, mine kohe NL25 või grindi mujal bankroll kõrgemale tasemele vastavaks

                Comment

                Working...