Bodog - kas sobib alustamiseks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OldFish86
    Räme Fish
    • Sep 2011
    • 3

    #1

    Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Väga palju infot siit foorumist selle pokkeritoa kohta ei leidnud. Tean, et paar aastat tagasi oli see küll suhteliselt fishi site. Kas keegi praegu seal veel mängib? Sooviks kuskil oma bankrolli üles mängida, aga ei oska saiti selleks valida. Kas bodogi soovitate või tuleks mingi muu sait valida? Plaanis siis mängida full ringi 9max. nl10/nl25

    Tänud!
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #2
    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

    Ei. 4 lauda max ja RB pole.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Ei. 4 lauda max ja RB pole.
      Miks peaks alustajal ja algajal ma saan aru? olema rohkem laudu kui 4? Ei pea. Kui tegemist mingi väga kogenud mängijaga, siis teine asi obviously.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #4
        Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

        FR juuuu... hourly tuleb väike nii vähe mängides, pokkerit mängitakse ikka rahapärast onju?

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          FR juuuu... hourly tuleb väike nii vähe mängides, pokkerit mängitakse ikka rahapärast onju?
          Kui skilliga biitida, siis võib neljal laual mängides hourly palju suurem olla, kui 18-24 peal lastes.

          Comment

          • OldFish86
            Räme Fish
            • Sep 2011
            • 3

            #6
            Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

            4 lauda max on miinus tõesti, ei saagi aru, et miks bodog oma softis vastavaid muudatusi ellu ei vii. Aga ega ei olegi plaanis sinna jääda mängima. Otsin lihtsalt saiti kust alustada ja bankroll üles saada. Tean, et vanasti oli see sait suht fishi. Aga ehk siis prod soovitavad mingit muud saiti?
            Sooviks kindlasti kasutada ka PT3-me.

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #7
              Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Kui skilliga biitida, siis võib neljal laual mängides hourly palju suurem olla, kui 18-24 peal lastes.
              ...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                Algajale ei soovita. Siis parem alusta oma pokkerikarjääri lives. Seal tasu mängida ainult 100NL+.

                Comment

                • jarlop
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 241

                  #9
                  Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kui skilliga biitida, siis võib neljal laual mängides hourly palju suurem olla, kui 18-24 peal lastes.
                  olgem ausad, kust algajal see skill peaks kohe tulema? Ja kui tahad PT3 kasutada pead ostma handgrabberi.. Olen rankaga nõus nl100+

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                    Algselt postitas jarlop Vaata postitust
                    olgem ausad, kust algajal see skill peaks kohe tulema? Ja kui tahad PT3 kasutada pead ostma handgrabberi.. Olen rankaga nõus nl100+
                    PT3 jaoks ei ole vaja handgrabberit - PT3-el on see sisseehitatud. HEMi jaoks on vaja.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                      Vana hea triobet on minu arust ikkagi parim algajale, madalates limiitides on piisavalt laudasid, fishe on ka piisavalt ja pole mingit nussi ja jama igasugu affiliatedega jms..

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #12
                        Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                        Bodogis on võimalik läbi supporti sebida 8 lauda max. Mis puudutab algajale mängijale laudade arvu, siis ise soovitaks küll 4 lauda vms kuskil urkas lasta. Variatsioon on madal ja skill tuleb nii mis mühiseb, sest on vabu momente, mil suudad süveneda rohkem mängu ja areneda. Liiga palju laudu mängides ei registreeri aju saadavat infot ära ja ei teki korralikku mängutunnetust, sellised asjad nagu gameflow ja laua dünaamika jäävad väga kaugeks, kuid ometi on nad ühed oluliseimad elemendid pokkeri beatimiseks korraliku winratega.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                          Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?
                            sina kindlasti ... mult võeti vanalt konolt isgei rb ära :1

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #15
                              Re: Bodog - kas sobib alustamiseks?

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Kuidas see sebimine täpselt käiks? Lihtsalt küsin? Rb juba seotud kontole oleks võimalik sebida?
                              Kas neilt küsimise peale ei ole mõelnud?

                              Comment

                              Working...