Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #61
    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Teeb seda regulaarselt.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #62
      Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

      Okei las ta tuleb kommenteerib oma kogemustest :)Vaatasin eile seda networki NL10 laudu on samapalju ca kui primas, nl25 lauda ka 6-7 tk nl50 ka natuke, enamik pokkerhuvilisi on ära läinud sealt, sest poleks tark seal üle 1000 dollari hoida, mina ei julgeks igatahes,

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #63
        Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

        Algselt postitas antnx
        Ise kiikan absolute pokeri poole. Päris mitmed tuttavad mängivad, hea fishine - norm soft. Pole rigged ja RakeTheRake affiliate kaudu 30% rakebacki.
        Mis on siis sinu definitsioon rigged saidist, kui mitte see, et vastased näevad su kaarte ja kui sa nad siiski suckoudid, siis nad võtavad poti halvema käega ikka koju?

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #64
          Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

          Algselt postitas ment52
          Mis on siis sinu definitsioon rigged saidist, kui mitte see, et vastased näevad su kaarte ja kui sa nad siiski suckoudid, siis nad võtavad poti halvema käega ikka koju?
          See on standard variation :D

          Comment

          • your_naked_mom
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 212

            #65
            Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

            marguzz on vist naistega saunas käinud ja seal jutte kuulnud:P

            2p2-s oli jah threade kuhjaga sellest, kuidas yle lasti ja nii edasi ja nii edasi, minu teada käis see jutt rohkem nagu ultimatebeti aeda. nyyd on absolute ja ultimate koos cereus networki all - sõltuvalt nädalapäevast on õhtusel(20.00+) ajal mängijaid 15-30k, muidu umbes 10k stabiilselt. eriti hot hours on eesti aja järgi varahommik, kui usa orangutangid on purjus või väsinud(=free moneys leidub).

            cashoutiga pole kordagi probleeme olnud, kandnud välja nii moneybookersi kui ka pangaülekandega, st otse hansapanka. esimene bankwire oli problemaatiline, kuna seal tuli täita field "bank code", mida tegelikult enam ei eksisteeri vms. kirjavahetuse järel helistas support koju ja aitas asja korda ajada ja nüüd töötab banktransfer kah.

            kokkuvõtlikult: isiklikult lahendamatuid probleeme ja rahakadusid alates septembrist mul olnud ei ole.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #66
              Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

              Neid jutte ei rääkinud naised saunas vaid need jutud olid 60 minutis, need jutud on youtubes, need jutud on reaalsed.. Võibolla tõesti proovivad nüüd mängijaid tagasi võita, aga olgem normaalsed üle NL50 ma seal ei grindiks, ei julgekski üle 1000 dollari hoida seal

              Comment

              • your_naked_mom
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 212

                #67
                Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                see saunajutt oli naljana mõeldud. minul isiklikult probleeme pole olnud.

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #68
                  Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                  Keegi seda pole mõelnud, et millisel saidil Ongame-i võrgus kõige paremad hüved mängijatele on?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                    Algselt postitas antnx
                    Ise kiikan absolute pokeri poole. Päris mitmed tuttavad mängivad, hea fishine - norm soft. Pole rigged ja RakeTheRake affiliate kaudu 30% rakebacki.
                    AP-sse ära küll mine juba boikoteeerimise eesmärgi. Mõlemad - AP ja UB olid seal väga-väga rigged ja nähti holekaartte ning alles hiljuti phil hellmut võitis seal väga kummalisel moel "mitte best handiga" käe. Seetõttu mina liean, et oleks väga õige mitte selliseid pokkeritube toetada!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                      Aa ja käige läbi prima võrk, kui te näiteks mängite primas ja kondate toast tuppa, otsides häid pakkumisis, siis peaksite saama iga kuu sama või isegi rohkem rakebacki, kui ongames. Tõsine jutt, lihtsaltp eate rohkelm otsima ja vaatama.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #71
                        Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                        Aga Primas ei leidu vajalikul limiidil piisavalt laudu :/. Kui multitablemis isu on.
                        Kasuks räägivad muidugi kampaaniad, turniiride tase, boonused jne. Need on Triobetis (Primas) väga head nagu ütlesid.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #72
                          Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                          Reaalsus on see, et kes tahab raha teenida, see läheb AP-sse/UB-sse, sest sealt on enamik regulare ära läinud just boikoteerimise eesmärgil ja teine asi on see, et kuskilt jäi kõrvu, et need toad on peale skandaali kõige rohkem raha kulutanud oma tubade turvalisuse jaoks.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                            Algselt postitas -andres-
                            Aga Primas ei leidu vajalikul limiidil piisavalt laudu :/. Kui multitablemis isu on.
                            Kasuks räägivad muidugi kampaaniad, turniiride tase, boonused jne. Need on Triobetis (Primas) väga head nagu ütlesid.
                            Mis limiiti mängid?

                            Prima miinuseks on tõesti see, et on vähe laudu aga mängijaid on piisavalt! Seega sa pead ise tegema laudu juurde ja nägema nats vaeva ja sa saad omale vajaliku hunniku laudu kokku. Ma ei tea, miks see võrk nii pasiivne on laudade tegemise koha pealt. Ehk teised võrgud kasutavad "propse" ehk mängijaid, kelle ülesanne ongi teha cashgame laudu, primas igastahes need puuduvad.

                            Ma ise olen mõelnud, et kui hakata organiseeritult laudu tegema, et lepiks kokku, et iga mees peab tegema primas näiteks päevas 3 uut full-ring lauda siis arvaks, et miski kuu või kahe pärast võiks seal stabiilselt joosta igas limiidis 10+ lauda ning kus palju laudu, sinna ka tuleb rohkem rahvast :)

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #74
                              Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                              Hetkel nl30 Ongames, peatselt on eesmärk siirduda nl50sse. Hetkel vaatasin, Trios on 1 nl50 laud :/. 4 nl20 lauda. Seda siis FR puhul.
                              Shorthanded laudu Primas jagub, neid ei tule niipalju multitableda ja hetkel oli vast oma 10+ nl50 lauda.

                              Aga mul endal siiski plaan Starsi edasi minna, kui Ongame ja Tower midagi ära ei muuda oma boonustega.
                              Praegu veel aasta algus, NL50s 50k kätt kuus, tuleks mingi 10k+VPP. Samuti ei taha ma igavesti nl50 mängida ning aasta jooksul loodan edasi liikuda, samuti Starsi multitablemine on küllaltki valutu ning suvel on mängitud käsi kindlasti rohkem, seega aasta lõpuks Supernova oleks täiesti reaalne.

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #75
                                Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                                Propsid saavad siis mingeid lisahüvesid mujal jah?

                                Comment

                                Working...