Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #46
    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

    Vastus on tõenäoliselt lihtne: NL25-50 FT (kui pole just madalaim limiit).

    Suuremad PS.

    Comment

    • mihke666
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 228

      #47
      Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

      Algselt postitas ranka
      Starsis ei ole 20NL vaid on 25NL ja väike punktide tabel (kasutades FR databaasi, 6maxis võib natuke erineda aga saab vähemalt miski tunnetuse):
      10N/PL - 0.04 VPP per hand
      25NL/PL - 0.13 VPP per hand
      50NL/PL - 0.21 VPP per hand
      100NL/PL - 0.38 VPP per hand
      200NL/PL - 0.51 VPP per hand
      400NL/PL - 0.57 VPP per hand
      600NL/PL - 0.69 VPP per hand
      1000 NL - 0.87 VPP per hand

      Ja rahalisi boonuseid osta ainult siis, kui sa oled supernova. Kui ei ole siis hoia punktid alles või telli asju või osta turniiridele sisse.
      50NL m2ngimise isu läks ära just

      Comment

      • mihke666
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 228

        #48
        Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

        Algselt postitas lenC
        100k FPP-d kalendriaastaga ja automaatselt nova kukub
        VPP-d*

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #49
          Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

          Algselt postitas mihke666
          VPP-d*
          jep, tänks parandasin ära, mõtlemine ja käsi ei töötanud koos

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #50
            Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

            Quote from: BuildUp on Yesterday at 10:30:07 PM
            Ranka räägi kuidas platinumist supernovaks saab?
            Algselt postitas kollane
            pildi pead saatma. punktidega ikka ju
            Peen huumor ;D :D

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #51
              Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

              Ma lihtsalt toksisin seal neid variante ja vaatasin, et NL200 pelades olen endiselt Platinum...et wtf. Ei viitsinud all teksti ka lugeda. ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                Algselt postitas mihke666
                50NL m2ngimise isu läks ära just
                Need punktid võivad olla vanad, kuna viimati mängisin 50NL üle aasta tagasi. Samuti lähitulevikus pidid Starsi tulema "osalised" VPP-d ehk hakatakse andma VPP-sid komadega ja siis pidid hakkama mikrolimiidi mängijad natuke rohkem VPP-sid saama, kui praegu. See pidi juhtuma siis järgmise 2-3 kuu pärast.

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #53
                  Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                  Ma pole kuskil mingit väga konkreetset juttu saanud lugeda, ikka räägitakse, et Starsis sõltub rakebacki tase sellest, et mis VIP level on jne. Selge on, et Supernova tase on päris hea ja parem, kui FullTilti rakeback, aga mu meelest kõik alla selle on kehvem. Tegin vabakäejoone, võib vabalt puus olla, aga põhimõte peaks selline olema. Kui äkki rankal on ettekujutus, et mis $/kuus rake puhul võiks aastane keskmine rakeback ületada 30%, siis saaks täpsustada selle sinise ja punase joone ristumise koha.

                  Ilmselt see on siis umbes seal, et jõuad aasta lõpuks Supernova kätte saada + lisaks need Supernova $4000 bonused veel välja mängida. Vast siis 10000VPP/kuus ehk [ranka lisa siia, kui palju raket vaja maksta 10KVPP eest, kuskil $2000?] $/kuus raket.


                  [img width=591 height=385]http://img214.imageshack.us/img214/4264/starsvsftht3.jpg[/img]

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #54
                    Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                    mul konto olemas FT nagunii, nii,et sealt mingit rakebacki ei tuleks

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #55
                      Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                      Miks cakepoker rigged?

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #56
                        Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                        no seal cashout probleemid, HUD jne ei tööta, väga rigged

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #57
                          Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                          Ise kiikan absolute pokeri poole. Päris mitmed tuttavad mängivad, hea fishine - norm soft. Pole rigged ja RakeTheRake affiliate kaudu 30% rakebacki.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #58
                            Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                            absolute poker on cereuse network, ehk siis see ON RIGGED KOHT, seal esiteks mängijad kõik 'ra läinud pärast suurt skandaali, samas palju probleeme raha välja kandmisega jnejne
                            (teema nionio ütleb sulle midagI?mängijatelt petete välja miljoneid dollareid, inimestele ei saadeta raha välja, kuigi sisse lasevad küll ilusti maksta, phil helmuth sai poti käega, mis oli halvem > pärast UB ja AP ütlesid, tõepoolest softi viga, selliseid asju ka ennem juhtunud , selgitasid vist migni 10 juhtu välja kus sitem käsi võitis! Palun,sinu vaba valik teha sinna deposiit, aga palun ära tule pärast karjuma, et ub ON rigged ja, et sa ei saa oma funde kätte --------------------------------------------------------------------------------

                            I did my first depost to Absolute Poker about 5 months ago, I deposited 200 and turned that into a little over 9500 by mostly playing SNG'S and MTT'S will that is actually besides the point, about 4 weeks ago I requested a withdrawal of all my funds as I was planning to switch back to pokerstars,(the tourneys at Absolute Poker are quite pathetic as you all know. Well I still havn't received my money and I have contacted Absolute Poker on 4 different occasions and have not heard from them once. I am started to get very concerned, do any of you have any suggestions.

                            Thanks


                            Siukseid on korduvalt ja korduvalt ja korduvalt

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #59
                              Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                              naked_mom meie foorumis mängib absolutes ja tal pole küll erilisi probleeme. Vast ta ise kommenteerib

                              Comment

                              • marguzz22
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1458

                                #60
                                Re: Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?

                                kas ta on kunagi kui üldse raha välja kandnud?

                                Comment

                                Working...