iPerpokerclub

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Blacktor
    Jube Noob
    • Dec 2010
    • 112

    #1

    iPerpokerclub

    keegi sellises kohas ka siinsetest mängib ?



    oskab midagi selle ruumikohta rääkid?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: iPerpokerclub

    Neid prosesid ära 1:1 võta aga tegu on äärmiselt fishise võrgustikuga. Kui hetkel on legaalsetest kohtadest üks fishisemaid kogukondi Bodogis siis see on kindlasti fishisem. Väga suureks miinuseks on suur rake - €5 cap ja vaikselt hakkab sinna regulare liikuma. Pakume antud võrku ka RB, PM info jaoks.

    Comment

    • Blacktor
      Jube Noob
      • Dec 2010
      • 112

      #3
      Re: iPerpokerclub

      On juba olemasolev konto, kuid pole sinna raha veel kandnud samuti on ka juba Rb olemas.
      Mõten nüüd kuhu uuel kuul olida kas Gr88 v sinna. Kuna Gr88 on väga palju erinevaid boonuseid ja seal aint Rb siis vist targemtegu oleks Mergest alustada ja hiljem sealgi proovida.

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #4
        Re: iPerpokerclub

        ei suutnud välja lugeda mitu lauda max ja kas hud ka supporditud on?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: iPerpokerclub

          Algselt postitas tdx Vaata postitust
          ei suutnud välja lugeda mitu lauda max ja kas hud ka supporditud on?
          Max laudade puhul jään vastuse võlgu. HEM-i puhul on vaja osta konverter, PT3 trackib iseseisvalt (PT3-el ka 60d trial).

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #6
            Re: iPerpokerclub

            Pole 100% kindel aga oli max 12 lauda vist.

            Comment

            Working...