tuba kus saaks kohe mängima hakata.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    tuba kus saaks kohe mängima hakata.

    kas on olemas mingeid ruume kus uus kasutaja saab kohe mängima hakata?
    party networki tegin konto ja nüüd juba 10 päeva nad kontrollivad mu ID kaardi koopiaid

    PSis ei lubata mängida ja FT on busto.
    ning OO ka jalga ei tõsta.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

    nendes underground ruumides saab?

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #3
      Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

      888poker ?

      Kui ma algul sinna rahasid peale liigutasin, siis nad küsisid mu andmeid jms...aga mängida sain samal ajal. Ütlesid pmst: ennem raha välja kanda ei saa, kui ära confirmid enda andmed, aga mängida me sul ei keela

      Comment

      • saugakarel
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 288

        #4
        Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

        Europoker, seal kandsin MB peale ja kohe hakkasin mängima, ja saab kohe välja ka kanda ilma et pead mingied dok. esitama.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
          888poker ?

          Kui ma algul sinna rahasid peale liigutasin, siis nad küsisid mu andmeid jms...aga mängida sain samal ajal. Ütlesid pmst: ennem raha välja kanda ei saa, kui ära confirmid enda andmed, aga mängida me sul ei keela
          +1

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #6
            Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

            Loe ja imesta - keegi pole mul üheski toas andmeid kontrollinud ja mängida olen ka kohe saanud.
            Partysse tegin mingi kuu tagasi konto ja sain kohe mängida...

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #7
              Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

              trio?

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #8
                Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                Ghost- freerollide ja 10$ pärast nad tavaliselt ei küsi ja dokki.

                No offence :D

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                  Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                  Ghost- freerollide ja 10$ pärast nad tavaliselt ei küsi ja dokki.

                  No offence :D
                  Ei mängi freerolle ega tee mingied 10$ deposid. Mitmes toas 4k$+ BR olnud, ja üldiselt igalpool vähemalt 1K$ olnud.

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #10
                    Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                    :) siis oled süütu näoga :D

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                      Ei mängi freerolle ega tee mingied 10$ deposid. Mitmes toas 4k$+ BR olnud, ja üldiselt igalpool vähemalt 1K$ olnud.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by k2snakalle; 20.07.11, 02:22.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                        siis oled süütu :(
                        fyp

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #13
                          Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Oled lahe nüüd? Miks on vaja sellist mõttetut offtopicut toota? Kõigepealt ütleb mingi vend, et mängin freerolle ja siis sina oma lapsikute naljadega...Hakkan ka seda pilti igale graafikule tsiteerima mis siia foorumisse paned?
                          Teemaalgatajal oli küsimus ja ma rääkisin oma kogemustest - kui ei ole midagi asjakohast lisada siis ära palun tee seda.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #14
                            Re: tuba kus saaks kohe mängima hakata.

                            pean tunnistama, et see pilt oli ikkagi suht lol

                            Comment

                            Working...