***GR88 (merge)***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    ***GR88 (merge)***

    ei saa enam sisse logida.

    olen ainuke?

    kas gr88 on ikka usaldusväärne site?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: ***GR88 (merge)***

    Sama küsimus, kes seal siinsetest on mänginud?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: ***GR88 (merge)***

      Teil mõlemil siis ühesõnaga selline probla? Supportiga pole ühendust võtnud?
      Endal acc olemas, aga ei tea kas tahangi enne depoda sinna, kui siin pole selgust saanud, et miks teil niimoodi jamab.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: ***GR88 (merge)***

        Ei ole sama probla... mulle lihtsalt pakuti sinna head RBd, koos boonuste värgiga peaks miski 70% rb tiksuma. Ei teagi, kas teha depo sinna..

        Kuidas üldse merge võrk tundub? Kuni NL50 on väga fishine 6max?
        Last edited by emmimees; 09.08.11, 13:12.

        Comment

        • tonis
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 334

          #5
          Re: ***GR88 (merge)***

          Huvitaks ka kui usaldusväärne see tuba on üldse?

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            Re: ***GR88 (merge)***

            Algselt postitas tonis Vaata postitust
            Huvitaks ka kui usaldusväärne see tuba on üldse?
            Tean mitut inimest, kes seal mängivad ja kui aus olla, siis variatsiooni mure kuulen esmakordselt. Ehk täpsustad? Said sisse logida näiteks 1 päeva? 2 päeva? Nädal? Mängida jõudsid? Depo jõudsid teha? Dokid saatsid ära? Mis ütleb, kui sisse logida proovid?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: ***GR88 (merge)***

              Algselt postitas tonis Vaata postitust
              Huvitaks ka kui usaldusväärne see tuba on üldse?
              Kuna teenendab USA mängijaid siis ei saa päris kindel olla. Lihtsalt ära hoia liigset raha seal. Kui mängite siis dokumendid saatke ära koheselt läbi adminn paneeli - endal hiljem vähe keppi.

              GR88.com-iga mul kogemused puuduvad küll aga on üpriski palju kogemusi Carboniga. Enne ja ka pärast Musta Reedet seal cashoudid täiega venisid (nädal oli standard) aga nüüd eile sain cashoudi kätte mõne tunniga. Ise enam alates eilsest seal ei mängi, kuna 400NL HU action kuivas viimase kuuga kokku.

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: ***GR88 (merge)***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kuna teenendab USA mängijaid siis ei saa päris kindel olla. Lihtsalt ära hoia liigset raha seal. Kui mängite siis dokumendid saatke ära koheselt läbi adminn paneeli - endal hiljem vähe keppi.

                GR88.com-iga mul kogemused puuduvad küll aga on üpriski palju kogemusi Carboniga. Enne ja ka pärast Musta Reedet seal cashoudid täiega venisid (nädal oli standard) aga nüüd eile sain cashoudi kätte mõne tunniga. Ise enam alates eilsest seal ei mängi, kuna 400NL HU action kuivas viimase kuuga kokku.
                Alates 1. Juunist enam nad ei teeninda USA mängijaid. Selles suhtes, et uusi ei võta, aga vanu veel välja ei viska ka. Mingeid probleeme nendega siiani täheldanud pole ja kui aus olla, siis see "vahelevõtmiste laine" on läbi praeguseks ning julgeks arvata, et FTP mängijate rahade majandamine on ainulaadne ning enamikel teistel tubadel taolist ega analoogset mure pole. Kui v.a. püramiidskeemid, mis nagunii kuskile kaugele ei jõua.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: ***GR88 (merge)***

                  Julge avaldus. USA ametnikud panid asjad kokku ja läksid kollektiivpuhusele?

                  Comment

                  • Firzen
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #10
                    Re: ***GR88 (merge)***

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Julge avaldus. USA ametnikud panid asjad kokku ja läksid kollektiivpuhusele?
                    See ei ole avaldus, see on arvamus.

                    Comment

                    • Blacktor
                      Jube Noob
                      • Dec 2010
                      • 112

                      #11
                      Re: ***GR88 (merge)***

                      Seal ruumis mingit moodi enda istumiskohta ka muuta saab v?
                      Okei juba lietsin mingi tooli märgile tuli vajutada ja sealt istekoht valida päris keerlune.
                      Last edited by Blacktor; 10.08.11, 09:22.

                      Comment

                      Working...