Otsin uut pokkeriruumi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Blacktor
    Jube Noob
    • Dec 2010
    • 112

    #1

    Otsin uut pokkeriruumi.

    Nimelt siis tahaks nüüd uuest kuust uuesti pokkeriga tegelema hakata.
    Aga otsin sellejaoks uut ruumi kus seda võiks alustada...Ruum peaks olema selline kus oleks ka Turniiride valik ja peaks olema Rb. Esmalt Vaatasin Ood kuid seal ei ole erilisi turniire. Siis mõtlesin ,et 888 ,kuid sinna olen ma juba kunagi ammukonto teinud ja ilma Rbta. Fultilti pole ka mõtet soovitada tahaks mingit väiksemat ruumi.
    Ette tänades!
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: Otsin uut pokkeriruumi.

    võid minu tuppa mängima tulla

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: Otsin uut pokkeriruumi.

      Minu tuppa ei tule!

      Comment

      • Tylos
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 340

        #4
        Re: Otsin uut pokkeriruumi.

        Comment

        Working...