Kuhu võiks ümbes kolida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #1

    Kuhu võiks ümbes kolida?

    Millist pokkerituba soovitate hetkese seisuga?
    Lasen FTP NL5-10 aga see ära tüüdanud, regulare on ilgelt palju ja lauad on halvaks läinud.. Ilmselgelt võiks rakeback olla ka.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

    kui suudad supernovaks grindida siis pokerstars.. kui suuda siis FTP.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      kui suudad supernovaks grindida siis pokerstars.. kui suuda siis FTP.
      Nicer, et ikka esimese posti läbi lugesid:
      Algselt postitas Rando Vaata postitust
      Millist pokkerituba soovitate hetkese seisuga?
      Lasen FTP NL5-10 aga see ära tüüdanud, regulare on ilgelt palju ja lauad on halvaks läinud.. Ilmselgelt võiks rakeback olla ka.
      --

      Ongames pole software just parim, kuid selle korvab mängijate halb tase, eriti just nl4-10.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #4
        Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

        mina soovitan ka ongame või pacific,
        sinna saab läbi affiliatede -40% rakeback+mängijate tase on üli halb

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

          mina soovitan austraaliat:)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            kui suudad supernovaks grindida siis pokerstars.. kui suuda siis FTP.
            Mis hüved muidu üldse SN-iga kaanevad?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #7
              Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

              Mina soovitan PartyPokkerit, hetkel tõuseb top 10 mängutubadesse.
              PM mulle ja räägin lähemalt.

              Comment

              • Rando
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 316

                #8
                Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                Jaa Partypokker tundub huvitav, samas ka Towergaming.

                Comment

                • wanapagan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 310

                  #9
                  Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                  PP on alati olnud esimeste hulgas.
                  Ise soovitan Merge. Enda rahade liigutamisega polnud probleemi peale seda USA jama. MB kaudu siis liigutasin. Klienditeenindus oli ka korralik. (live chat) Mõned minutid pidi ootama, et ühendust võetakse, aga vastused jne olid korralikud. Samuti 35rb on abiks ja deposit boonus.

                  Comment

                  • Firzen
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #10
                    Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                    Partysse mitte mingil juhul. Seal on kuni nl30 regulare rohkem, kui kohalike alkohoolikuid kuskil külapoe taga. Alates nl50 hakkab partys alles "normaalne" mäng.

                    Oma kogemuste järgi soovitan soojalt sellist limiiti minna laskma 888 või ongame. Olenevalt sellest, kas mängid FR või SH.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                      Ja Ongames saad 40-50% rb..

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                        Tho ongames on mingi retarded rb-süsteem, nii et see % kõigub sisuliselt, afaik.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                          Nii palju kui ma seal olen pelanud, pole mingit probleemi olnud. Kõik tuleb ilusti läbi RB Enginei

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                            Ongame RB kõigub väidedavalt ka winratest jne, ei tea millest veel, et kui keegi lubab 40% või 50%, siis tegelikult see % oletame 50% puhul on vahel 33% jne, peab jälgima ja ise arvutama. Süsteem midagi sellist, et ongame arvutab ise %, maksab skinnidele ja siis skinnid vastavalt edasi ja see peaks kehtima kogu võrgustikus ja kõikides skinnides. Suuremad grinderid kaotavad kuus sellega tuhandeid dollareid, samuti ka väiksemad.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Kuhu võiks ümbes kolida?

                              Rääkisin Pajuga veidi Olympic-Onlinei boonustest:

                              Rankadollaritega tuleb see 30% veidi keerulisema skeemi järele ja sõltub pisut vip levelist. Alguses saad 30%, kui level tõuseb, saad tiba rohkem ja kui level langeb, saad tiba vähem.

                              Boonuste diiliga flat 30% saad 30% boonuseid täpselt, kui 300$ kuus reiki täis gened.


                              Kui aga võtad progresseeruva diili, siis alates 500$ kuus annab 30%; alates 1000$ annab 32,5%; alates 1500$ annab 35%; üle 2000$ annab 40%. Iga kuu vaadatakse eraldi üle ning boonused täpselt vastavalt sellele.

                              Seega progresseeruva diili point on nendele, kes enamasti 1000$ täis genevad ühes kuus.

                              Comment

                              Working...