Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #46
    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

    kas neil mitte cashback polnud? Carbon jms?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      kas neil mitte cashback polnud? Carbon jms?
      Aasta tagasi oli Merges puhas rakeback. Siis mindi üle cashbackile ja nüüd taaskord minnakse üle rakebackile. Seda juhul kui uudis on tõene.

      Comment

      • C-3PO
        Jube Noob
        • Mar 2012
        • 101

        #48
        Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

        Kui kiiresti mergest raha moneybookersisse tuleb?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

          Depends.... Mergest ma ei tea aga Muchosest tunnike.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #50
            Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

            kurja.. merges on tõesti lauad kokku kuivanud.. keset päeva pole ühtegi NL10 lauda.. aint NL4 ja NL25 lauad..

            Algselt postitas C-3PO Vaata postitust
            Kui kiiresti mergest raha moneybookersisse tuleb?
            ma panin mingi kolmapäev vist välja kandma 75 taala.. esmaspäeval sain kurjaks ja kirjutasin supporti, siis tuli samal õhtul ära.. jutt siis Merge networki CarbonPokeri skinnist

            Comment

            • kn5
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 100

              #51
              Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

              merge soft uueneb kuidagi kahtlaselt kaua.

              pidid täna lõunaks uue ja parema uppima, aga nüüd uimab nagu ftp.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #52
                Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                mul koguaeg logides näitab et maintenence modes.. ja järgmise 1-7 minuti jooksul tuleb üles... aga ka päev otsa oodanud.. peab triobeti pervosoftiga leppima..

                Comment

                • kn5
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 100

                  #53
                  Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  mul koguaeg logides näitab et maintenence modes.. ja järgmise 1-7 minuti jooksul tuleb üles... aga ka päev otsa oodanud.. peab triobeti pervosoftiga leppima..
                  ma korra sain isegi sisse ca 22 ajal.
                  aga siis hangus ära ja panin kinni.

                  uuesti avades ka sama vana main.blabla ees.

                  (jube lobby oli. )

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #54
                    Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                    Mujale ei osanud kirjutada, aga lihtsalt infoks, Carbon Pokeri VIP Storest tellisin jubina mingi 2-3 nädalat tagasi ja alles eile lõpuks pandi see posti.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #55
                      Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                      TÜ.RA see merge ajab oma pidevate updatedega närvi mustaks.. pidevalt mingi nuss millega HUSNG'del HUD jälle ei toimi või osadel levelitel või osadel formaatidel ei tööta.. v'ttu küll.. nii ei saa rallit sõita..

                      ahjaa.. Carbonist võtavad MB cashoutid sigakaua aega.. lihtsalt hoiatan ette..

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #56
                        Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                        Miks sa muchoses ei mängi?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #57
                          Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                          krt.. FAQi lehel kirjas..

                          3. How long will withdrawals take to process?

                          • Withdrawals by Check will take approximately 4-6 weeks to be approved from the time you submit them. After that timeframe there may be a 3-10 business day waiting period depending on the postal service in your area.
                          • Below are the timeframes for each major withdrawal method:

                            Checks: 4-6 weeks
                            Skrill and NETeller: 1-2 weeks
                            W/U: 3-5 days (with a maximum of 1 payout every 7 days)
                            Other E-Wallets: 3-5 days
                          • The withdrawal methods offered are dependent on your country of residence.
                          ma juba like 2x canceldanud ja uue withrawali pannud.. sest HUSNG toidab.. aga krt niipea kui nina 20-30 taalastesse pistan saan summutisse ka..

                          aga tegelt ma mängingi muchoses.. aga carboniga selline lugu.. et kui BRi muchosse kandsin siis sinna jäid VIP punktid.. mingi osa punktide eest tellisin omale automaatse kaardisegaja.. ja ülejäänud punktide eest tegin hyperturbo 6max SNGsid.. kuna VIP poes pold sittagi enam kuhu punkte kulutada.. no ja nendest SNGdest sain mingi 3-4 taala kokku.. nendega läksin mingi kohe täis BRiga HUSNGsid taguma.. noja seal ma duubeldasin ja möllasin sitax kuni vahepeal lausa miski 140 taala oli koos.. selle vahepeal lasin peaaegu bustosse.. kuni siis tabasin ära.. et STHUSNG'd mulle ei sobi.. tavalised Turbo HUSNG'd kõlbavad hästi.. neid ma siis lasen 4-11 taalaseid.. biidin EV joont nagu tavaliselt ja üldiselt tuleb pappi sisse.. ainuke pask on see, et kui BR jälle üles lendab.. siis vastaseid on krdi vähe merges ja siis ma ikka tikun 20-30 taalaseid proovima.. lihtsam on tegelt osa BRist taas välja kantida ja muchosse kantida ja nende 4-11 taalaste turnadega aegajalt töö juures aega veeta.. need head kiired mingi average duration on 6min..
                          Last edited by Rage; 06.09.12, 12:49.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #58
                            Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                            Carbon ja arvatavasti ka kogu merge võrk lõpetab uuesti rakebacki maksmise alates 31.jaanuar. http://www.pokeraffiliatesolutions.c...anuary-31.html

                            Comment

                            • LordC
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 48

                              #59
                              Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                              merge scks nii või naa :D paljud ntks PO foorumitest vinguvad selle üle et oleks siis hea VIP programm

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #60
                                Re: Merge lõpetab rakebackdiilid alates 1. juuni 2011

                                mm... ma olen veidi murelik.. ikka veel ei pääse buldogi igi mis asub merge networkis.. status.mergenetwork.eu näitab et võrk üleval.. kas keegi mõnele muule merge skinile saab ligi?

                                Comment

                                Working...