Underground toad...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marcoloco
    FPP Pro
    • Nov 2010
    • 203

    #31
    Re: Underground toad...

    Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Betraiserisse kontot tehes hakkas silma lepingu 4. punkt, mis keelab ebaratsionaalsed all-innid ja muud liigutused mis ei ole vastavuses kaartidega ja ei ühti nende "ausa mängu" põhimõtetega. Nagu WTF?
    see punkt algab ju "The gameplay of group of people..." ehk siis kui sa yksida tiltis k6ik k2ed allin paned, pole probleemi. Probleemiks on collusion ja vastaste pot-ist v2lja lykkamine mitme konto koost66s. See igas toas keelatud, lihtsalt neil detailsemalt v2lja toodud reeglites.

    Comment

    Working...