Underground toad...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #1

    Underground toad...

    ..On tuntud väga softide mängude ja halva tarkvara poolest :D
    Kas keegi mängib kuskil ja on kogemusi?
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #2
    Re: Underground toad...

    Mitte paha pärast, aga miks peaks keegi neid sulle avalikustama?

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #3
      Re: Underground toad...

      spewiga nõus. see on sama hea kui kleepida endale otsaette, et ma rikun Eesti Vabariigi seadusi:) vb mõni kes välismaal elab avalikustab

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Underground toad...

        tean, et väga mitmetele nimekatele/tuntud mängijatele on erinevaid pakkumisi tehtud..

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: Underground toad...

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          spewiga nõus. see on sama hea kui kleepida endale otsaette, et ma rikun Eesti Vabariigi seadusi:) vb mõni kes välismaal elab avalikustab
          Ma arvan, et ta mõtleb täielike urkaid, mille soft on hullem kui Ongame's ja 888's kokku. Olen mänginud aeg-ajalt, aga seal tuleb täpselt siis jaole saada kui tuba enam-vähem uus on. Kuna liiklust on vähe, siis piisab juba mõnest üksikust regularist ja tuba on rikutud. Need toad on reaalselt rigged ka, mitte niisama vaieldavalt kellegi fantaasia vili.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Underground toad...

            ..ja haigelt kõrge reigiga!

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: Underground toad...

              6% on vist standard. Või/ja pole rake capitud.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Underground toad...

                täpselt nii ning capi pole...pretty sick

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #9
                  Re: Underground toad...

                  thats more like unreal:) nagu egiptuses mängiks live cashi

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #10
                    Re: Underground toad...

                    4-tablemine nelja erineva konto ja 4 erineva brauseriga(1-table max) on ka üsna omaette kogemus :D.
                    Last edited by Spewmonkey; 14.03.11, 01:52.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Underground toad...

                      ja keskmine stack on 7BBd.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Underground toad...

                        Kui underground tubade vastu huvi siis võid saada PM-i, pakume osades aasia saitidel üpriski normaalselt RB-d ja seda on vaja kuna rake enamasti capimata. Rahasid saad sisse-välja liigutada läbi "meie" mehe.

                        Üldiselt aga ei soovita seal mängida. Soft on crap, rake tapab ning mul puudub nende tubade vastu usaldusväärsus. Tase ka muidugi hullem kui rullilauas aga ikkagi.

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #13
                          Re: Underground toad...

                          Seal käib ainult high stakes action? Kuskilt huvi pärast lugeda ei saaks nende tubade kohta?

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: Underground toad...

                            Mängisin ka korra mingis aasia browseri põhises urkas. KUi site poleks ülipask ja aeglane, võiks seal veel mängida, aga mind ajas julmalt tilti. Lisaks 10-20bb shorte kõrimulguni. Aga NL100 tase oli jah nagu pacificu NL10 umbes.. Sb openshovesid Ak nt ja BB J6 snappas mäletan..
                            Lisaks ei saa nendes kasutada HEMi ega muid vidinaid, ilmselt ei saa enamuses isegi notesid panna...

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: Underground toad...

                              kes soomes pesitseb, siis ray.fi on kah päris asjalik tuba. Handhistoryt ei salvesta, soomlased omavahel mängivad. Tase on täiesti uskumatult sitt, sõber alustas just pokkeriga ja mängib seal, vahel railin ja naeran. NL50 6max on nagu pokerstarsi nl2.

                              Comment

                              Working...