First deposit bonus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • maunzz
    Räme Fish
    • Feb 2011
    • 20

    #1

    First deposit bonus

    Nii, plaan teha siis ftp´sse 300d first depo. Peaks saama siis 300´se boonuse ka. Aga küsimus siis selles, et kas ma ei tohi kontol ennem rahasid liigutada kui boonus lahti mängitud? Põhimõtteliselt siis, et kas ma ei tohi selle aja jooksul cashoute ja buddy tranfereid teha? Et kas boonus lõpetakse ära..
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: First deposit bonus

    Võid küll cashoutida/buddy transfereid teha, boonus ei kao kuskile. Soovitan teha $600 deposiidi kuna võid ju 300 välja kantida hiljem ja 300ga seda lahti mängida, siis on deposiidi boonus vähemalt täielikult ära kasutatud.

    Comment

    • maunzz
      Räme Fish
      • Feb 2011
      • 20

      #3
      Re: First deposit bonus

      Kindel? Starsis pidavat boonus sellest hetkest lõppema, kui mingit cashouti teha boonus perioodi ajal...

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: First deposit bonus

        Starsi teemas just vastati, et nii see enam ei ole, kui kogu 600 sisse kannad.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: First deposit bonus

          FTP'l imo sama teema, et ei tohiks boonus luhta minna isegi kui alla 600 kannad? Aga pead ei anna ka.

          Comment

          • maunzz
            Räme Fish
            • Feb 2011
            • 20

            #6
            Re: First deposit bonus

            Aga selline küsimus veel, et kas boonus perioodi ajal ikka rakeback saab? Kuskilt kuulsin et ei saa...

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: First deposit bonus

              Saad küll aga see rakeback on olematu peaaegu, sest boonus läheb rakest maha.

              Comment

              • maunzz
                Räme Fish
                • Feb 2011
                • 20

                #8
                Re: First deposit bonus

                Krt, jama...Kas see on igalpool nii?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: First deposit bonus

                  Loomulikult, muidu saaksid ju 100% makstud rakest tagasi või veelgi rohkem, mis on igati loogiline, et kahte head asja korraga ei saa. Samas FTP deposiit boonus on ikkagi vinge.

                  Comment

                  • maunzz
                    Räme Fish
                    • Feb 2011
                    • 20

                    #10
                    Re: First deposit bonus

                    Okei, selge..Aga kuhu tuppa oleks siis kõige mõtekam teha depo 300$ ulatuses...Mõtlen siin ise tildi ja starsi vahel..

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: First deposit bonus

                      Mõlemal toal on oma plussid, Starsi suurim pluss, et on legaalne tuba, saad otse pangast kanda ja samuti välja kanda jne.

                      FTP on ehk natuke fishisem, aga kui mängid madalas limiidis ja ei mängi korraga 16 või 24 lauda, siis selectides on mõlemas toas laudade valik nii suur, et fishide leidmisega ei ole raskusi.

                      Boonused on sarnase väärtusega mõlemas toas aga kõik sõltub palju üldse mängima hakkad tulevikus, mis limiitides, mis on sinu eesmärgid.

                      FTP uue süsteemiga peale vinge deposiit boonuse lõppu ei ole rakeback % enam see mis vanasti ehk kõige parem, sarnaselt ei ole Starsis kui mängid vähe. Oletame kui mängid rohkem, siis ma ise valiks juba PokerStarsi ja kui mängid vähe ja madalas, siis rakeback ei ole ka nii suur ja jälle valiks PokerStarsi :)

                      Mõlema toaga on võimalik liituda ka läbi PP lehe http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #12
                        Re: First deposit bonus

                        Ma väidaks ,et stars on on täis nitte ja FPP kogujaid. Ainuke mis on fishine on NL2 . NL5 on jub suht nitte täis ja NL10 nest ma ei hakka rääkima , seal on 9/3 vanad ja lasevad 24 lauda ja nii igapäev igakell. Ma võtaks FTP sellisel juhul.

                        Comment

                        Working...