Kuskohast alustada?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ballahollic
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 388

    #31
    Re: Kuskohast alustada?

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kaks varianti kas seadistad dns serveri või kasutad mõnda VPN ühendust.

    Jagada pdf foorumis avalikult ei ole lubatud, samahästi võid googeldada ja minutitega saad oma soovi.

    Mõlemad softid on tasulised, aga alguses on mõlemal tasuta prooviaeg ja HEMil on võimalik osta ka small stakes versioon, mis maksis vist 50$ kanti.
    Suured tänud, keegi seda ei oska 6elda kus 20 aastane mängida saaks?

    Comment

    • Fishito
      Räme Fish
      • Mar 2011
      • 17

      #32
      Re: Kuskohast alustada?

      Tere, oskab keegi soovitada kus kõige lihtsam oleks boonust lahti mängida ja samas ka suht fishine tuba oleks.

      Võibolla oskaks ka keegi suunata mind teema juurde kus räägitakse erinevate saitide boonustest ja nende lahti mängimisest lähemalt.

      Ette tänades O

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #33
        Re: Kuskohast alustada?

        FTP/Stars ilmselt kõige paremad valikud.

        Vii ennast kurssi siit.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Fishito
          Räme Fish
          • Mar 2011
          • 17

          #34
          Re: Kuskohast alustada?

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          FTP/Stars ilmselt kõige paremad valikud.

          Vii ennast kurssi siit.
          Oma lollusest jätsin mainimata, et tildis ja starsis kontod olemas.Soovitage midagi muud.

          Mis see ülaltoodud teema siia puutub??

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #35
            Re: Kuskohast alustada?

            Mida mängid, FR või 6maxi, sõltub palju mängid ja mis limiite vahel on boonused head aga kui vähe mängid siis ei jõua neid vabastada jne.

            Ongame, Poker Heaven, Everest, nendes softid kehvemad aga liitumisboonused olemas. Boonused tulevad sinna 30-40% rackebacki kanti.

            Comment

            • Fishito
              Räme Fish
              • Mar 2011
              • 17

              #36
              Re: Kuskohast alustada?

              Mängin 6max NL2$ ja NL2€ ca 1000-1200 kätt päevas!!

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #37
                Re: Kuskohast alustada?

                Algselt postitas Fishito Vaata postitust
                Mängin 6max NL2$ ja NL2€ ca 1000-1200 kätt päevas!!
                Pane üks hüüumärk veel lõppu ja siis anname normaalset nõu ka.

                Comment

                • Fishito
                  Räme Fish
                  • Mar 2011
                  • 17

                  #38
                  Re: Kuskohast alustada?

                  Algselt postitas kuco Vaata postitust
                  Pane üks hüüumärk veel lõppu ja siis anname normaalset nõu ka.
                  Kas see tõesti häirib? Oleks siis midagi ülbelt küsinud.

                  Ole tihemini irooniline ja keegi ei julge siin enam midagi küsida!

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #39
                    Re: Kuskohast alustada?

                    Nojh nl2 sa j2edki pmts oma boonuseid vabastama.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #40
                      Re: Kuskohast alustada?

                      miks te trollite ja mõnitate siin uusi kasutajaid ?? Omast kogemusest soovitan soojalt kindlasti triobeti kui 21a täis on. Boonused on seal vist olematud aga NL2 mängides seal tõesti nii suurt vahet ei ole. Selle eest on tuba ikka räigelt fishine micro limiitidel. Hea lihtne bankrol endal üles teha kui skilli ikka on.

                      Comment

                      • Fishito
                        Räme Fish
                        • Mar 2011
                        • 17

                        #41
                        Re: Kuskohast alustada?

                        Tänud kõigile abistajatele.



                        Oskab keegi öelda mis osas see artikkel tõele vastab?

                        Kas tasub mängida microdes Full Tildi asemel pigem Pokerstarsis vaatamata sellele, et seal ei saa rakebacki.

                        See vist ei ole tõsi, et PS'is microdes alla 1$ potilt reiki ei võeta!?

                        Comment

                        Working...