PKR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sal2hedbusta
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 10

    #1

    PKR

    Kuna regasin juba pkri enne selle saidi leidmist, siis kas ma saaksin ikkagi kuidagi oma accile läbi pokkeriprod.com rakebacki peale panna v:?
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #2
    Re: PKR

    Vanadele kontodele PKRis rakebacki peale panna ei ole võimalik, aga kui sa piisavalt rake maksad, siis saad PKRilt otse küsida rakebacki. Alguses annavad 20% ja min pead rakema $500, siis 25% ja $1500 vms ja 30% saad kui $3000 raked kuus.

    Seal eriti mängida ei soovita, soft crashib, nupud ei tööta üsna tihti ja HEM hudi ka ei ole. Võtab kõvasti harjumist enne kui enam vähem mugavaks muutub.
    Last edited by Kloonike; 03.02.11, 23:40.

    Comment

    • kalkaan
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 187

      #3
      Re: PKR

      HEM'i hud täitsa töötas, kui viimati seal mängisin. Samas nägin selle töölesaamiseks päris kõvasti vaeva. Mul softiprobleeme küll polnud, pigem oli paar kulukat korda viga enda ühenduses. Kuna mäng suht aeglane, siis pole seal regulare ka vast nii palju, kui mujal tubades.
      Rakebackiga olid jah sellised lood, et pidid ise nuiama ning kuus vähemalt 500$ rake maksma, et nad midagi jagama hakkaks.

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #4
        Re: PKR

        mängisin seal mitu kuud tagasi. nuppude töötamisega küll probleemi ei olnud ja HEMi HUD töötab ainullt ühes lauas vist

        Comment

        • RandyLahey
          Julm Donk
          • Jul 2011
          • 38

          #5
          Re: PKR

          Kas trackeri hud töötab kõikidel laudadel ja kas softiga reaalselt harjub ka lõpuks?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: PKR

            Kas keegi teab, mis on seal PKR saidil niihead, et paljud sinna mängima ronivad? Imo soft on kohutav ja hangub ja üleüldse kahtlane.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: PKR

              Mängijad on ka kohutavad.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #8
                Re: PKR

                Algselt postitas RandyLahey Vaata postitust
                Kas trackeri hud töötab kõikidel laudadel ja kas softiga reaalselt harjub ka lõpuks?
                HUD töötab korraga vaid ühel laual, kuid mutlitabledes on mõttetu seda üldse kasutada. Ebamugav lisavidin grindides.
                Mina olen softiga harjunud ja meeldib isegi. Nüüd väljas ka lite versioon clientist, mis ei nõua niivõrd kõva arvutit.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #9
                  Re: PKR

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Kas keegi teab, mis on seal PKR saidil niihead, et paljud sinna mängima ronivad? Imo soft on kohutav ja hangub ja üleüldse kahtlane.
                  Jah, mängijate tase. Kui starsis otsid lauda, kus oleks fish, siis PKRis on lood sellised, et nl100 võid istuda mitmes lauas, kus peale sinu on 1 sitt reg ning 4 fishi.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: PKR

                    Mnja.. siis küll :D Lühiajaliselt võid seal raha teenida :D Fishe meelitab vist see kena disain ja "liikuv" soft.. :P

                    Comment

                    • Kloonike
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 898

                      #11
                      Re: PKR

                      PKRi tase on viimasel ajal kõvasti tõusnud. Peale 3-4a crushimist on mul pmst 2 kuud breakeven ja räme swingine seal. NL100+ on hunnik regulare, kes mängivad 4-6 lauda ja tegelevad MÕTLEMISEGA. Epic mindfuck kogu aeg, pidevad 3-4 way potid ja sind vägistatakse miljonil erineval viisil. Hetke plaan on seal enam mitte mängida, eks näis kaua starsis vastu pean. Peale auto reloadi lisamist PKRi on soft jube ebastabiilne lisaks kõigile teistele ebamugavustele. Crashib enamikel regularidel, kes mängivad 6-9 lauda ja tableselectivad, vähemalt paar korda päevas. Aga niisama bumhuntimiseks väga 5+ koht (õhtuti).

                      Comment

                      • overgrow
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 109

                        #12
                        Re: PKR

                        Kas sinna SEBist ka raha kanda saab?

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #13
                          Re: PKR

                          Ei saa.

                          Comment

                          • Carl
                            FPP Pro
                            • Jul 2010
                            • 213

                            #14
                            Re: PKR

                            See ruumiline graafika on võimalik maha kruttida eks? Ja kuidas NL10 kuni NL30 seis on?

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #15
                              Re: PKR

                              Algselt postitas Carl Vaata postitust
                              See ruumiline graafika on võimalik maha kruttida eks? Ja kuidas NL10 kuni NL30 seis on?
                              Hetkel nl10-25 peale saab kokku 6 fullring lauda, nl10-s 13 6max lauda ning nl25-s 15 6max lauda. Hilisõhtul on traffic suuremgi.

                              Lite versiooniga pole 3D graafika.

                              Comment

                              Working...