Pokerheaven

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #46
    Re: Pokerheaven

    Algselt postitas poolast Vaata postitust
    tere!
    kas pokerheaven folditud vastase kaarte ei näita ?
    sa pead silmas "muckitud". Ei näita. Võid kodulehele "player zone" minna ja seal tõmmata "handgrabberi" aga mina ei saanud seda ka tööle.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Pokerheaven

      Selline uudis, et PH purustas maailmarekord - hetkel on neile kõigi aegade kõrgeim Bad Beat Jackpot, mis eales olnud - €870k. Eelmine oli 1.2m aga kahjuks ei viitsi uurida, kust see pärit oli - äkki Merge?

      Võitmiseks siis tuleb kasutada mõlemat kaarti, peab olema BBJ märgistusega lauas, kaotav käsi peab olema vähemalt kümnete nelik või tugevam ja vähemalt neli mängijat peab saama preflopis kaardid.

      Raha jaguneb:
      1. mängija, kes hoiab käes kaotavat kümnete nelikut või tugevamat saab 35%
      2. mängija, kes tegi bad beadi saab 17.5%
      3. tesied lauas olevad mängijad jagavad omavahele ära 17.5%
      4. PH saab omale 10%
      5. 20% läheb järgmise BBJ seemneks.

      Minu andmetel on kaks Eesti mängijat saanud osakese BBJ. Peokuningas sai omal ajal $40k (istus samal ajal lauas) ja üks teine mängija $60k+, kes outib end ise kui tahab.

      Üldiselt rake on sellistes laudades tapvam aga mingist hetkest, kui BBJ kasvab väga suureks võib muutuda +EV-ks.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #48
        Re: Pokerheaven

        BBJ lauad algavad alates nl100(75% käivatest). rakecap nl100 on 4$/€/£. "post jackpot" on 1sb iga mängitud käe kohta. Post jackpot on kohustuslik seega 4 inimest tuleb alati täis kui mängijaid on lauas 4+(tõenäoliselt mittevajalik info.)

        nl100 laudu on piisavalt ehk õhtuti(7-8tk), keskmiselt 1-2 regfishi lauas(vpip 30, fold to 3b 70+, fold to Fcb 70+, AF1). päris fishe eksib lauda maksimaalselt 1-2, enamjaolt 40-50bbd. Rexid on nl50+ päris normaalsed. 16/13, 3b 4-6(nitte enam nii kõrgel pole). Paar väga head lagi on ka 19/15/3b 6 stiilis.

        Heal Tag-lag rexil peaks tegevust jätkuma.

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #49
          Re: Pokerheaven

          Kes meil siin kehvema jooksuga poisid on... Leits peaks max päevaga jackpoti maha võtma seal.?

          Comment

          • Henrik
            Räme Fish
            • Sep 2011
            • 4

            #50
            Re: Pokerheaven

            Tere!
            Kas 40% rakebacki läbi pokkeriprode ikka kehtib veel? Sest kui klõpsata üldisele pokkeriprode rakeback'i lingile, siis seal on 30%. Ja kui olen juba olen pokerheaveni alla tõmmanud läbi muu lingi kui siit pokkeriprode alt (aga pole veel ennast mängijaks registreerinud), siis kas õige koodiga regades rakebacki ikka saan?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #51
              Re: Pokerheaven

              Saada PM mulle.

              Comment

              • 7om
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 32

                #52
                Re: Pokerheaven

                Algselt postitas Henrik Vaata postitust
                Tere!
                Kas 40% rakebacki läbi pokkeriprode ikka kehtib veel? Sest kui klõpsata üldisele pokkeriprode rakeback'i lingile, siis seal on 30%

                sama kysimus aga ma ei saa sulle(ranka) ps saata millegipärast

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: Pokerheaven

                  Kasutage meie rakeback saidi klienditoe süsteemi, kus saate vastuse kiiremini - see on suurem prioriteet (kontrollin iga päev) kui foorum, kuhu ma näiteks nädalavahetustel eriti ei jõua.

                  Vastus küsimusele: saab aga regades saatke mulle teavitus. jällegi kasutage rakeback saidi klienditoe süsteemi.

                  Comment

                  • PlanetRJ
                    Jube Noob
                    • Oct 2011
                    • 173

                    #54
                    Re: Pokerheaven

                    tere
                    mõned küssad:
                    1.kas 4 colour decki ei saagi panna
                    2.miks seenii kiire on,starsis panin 12 -16 lauda, kunagi ei jäänd hätta, tänamängisin nelja jajumalast tihti eemal
                    3.miks see panustamise koht nii väike on,absull midagi ei näe,peab vist luubi appi võtma
                    4.kust ma saan näha palju ma pean mingeid punne tegema et oma heaven codega boonust kätte saada

                    Comment

                    Working...