Pokerstars ei ole näpitud

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lätlane
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 6

    #1

    Pokerstars ei ole näpitud

    Ja Jeesus kõndis vee peal.........

    Kiiresti lähevad siin teemad lukku.
    Sama turniir, uus päev:

    PokerStars Game #51762355812: Tournament #313552267, Freeroll Hold'em No Limit - Level III (25/50) - 2010/10/27 22:40:16 EET [2010/10/27 15:40:16 ET]
    Table '313552267 477' 9-max Seat #3 is the button
    Seat 1: JustSay-nh (3255 in chips)
    Seat 2: evka6 (4085 in chips)
    Seat 3: Xone5 (4265 in chips)
    Seat 4: maxidiod (7195 in chips)
    Seat 5: maie123 (1350 in chips)
    Seat 6: guldtyven (2265 in chips)
    Seat 7: JE0503 (1412 in chips)
    Seat 8: smiks313 (2420 in chips)
    Seat 9: TRN_Man1962 (5490 in chips)
    maxidiod: posts small blind 25
    maie123: posts big blind 50
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to maie123 [As Ac]
    guldtyven: calls 50
    JE0503: folds
    smiks313: calls 50
    TRN_Man1962: folds
    JustSay-nh: raises 200 to 250
    evka6: folds
    Xone5: folds
    maxidiod: calls 225
    maie123: raises 600 to 850
    guldtyven: folds
    smiks313: raises 1570 to 2420 and is all-in
    JustSay-nh: raises 835 to 3255 and is all-in
    maxidiod: calls 3005
    maie123: calls 500 and is all-in
    *** FLOP *** [8s 7s 7c]
    *** TURN *** [8s 7s 7c] [Kh]
    *** RIVER *** [8s 7s 7c Kh] [Js]
    *** SHOW DOWN ***
    maxidiod: shows [Jd Jc] (a full house, Jacks full of Sevens)
    JustSay-nh: shows [Kd Ah] (two pair, Kings and Sevens)
    maxidiod collected 1670 from side pot-2
    smiks313: shows [4s 5c] (a pair of Sevens)
    maxidiod collected 3210 from side pot-1
    maie123: shows [As Ac] (two pair, Aces and Sevens)
    maxidiod collected 5450 from main pot
    smiks313 is sitting out
    JustSay-nh finished the tournament in 4990th place
    smiks313 finished the tournament in 4991st place
    maie123 finished the tournament in 4992nd place
    Rdashke07 is connected
    minamarine is connected
    *** SUMMARY ***
    Total pot 10330 Main pot 5450. Side pot-1 3210. Side pot-2 1670. | Rake 0
    Board [8s 7s 7c Kh Js]
    Seat 1: JustSay-nh showed [Kd Ah] and lost with two pair, Kings and Sevens
    Seat 2: evka6 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 3: Xone5 (button) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 4: maxidiod (small blind) showed [Jd Jc] and won (10330) with a full house, Jacks full of Sevens
    Seat 5: maie123 (big blind) showed [As Ac] and lost with two pair, Aces and Sevens
    Seat 6: guldtyven folded before Flop
    Seat 7: JE0503 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 8: smiks313 showed [4s 5c] and lost with a pair of Sevens
    Seat 9: TRN_Man1962 folded before Flop (didn't bet)

    Riverpoker, sry random generated PokerStars
  • Lätlane
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 6

    #2
    Re: Pokerstars ei ole näpitud

    Loodan, et see on ikka sõltumatu foorum?

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: Pokerstars ei ole näpitud

      see foorum on ka näpitud.

      Edit: Lätlane, sulle teadmiseks, sul oli selles käes võiduvõimalus umbes 55%
      Last edited by muruntau; 27.10.10, 22:13.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Pokerstars ei ole näpitud

        Kas sa tead seda, et AA võidab neli korda viiest? Variatsioon ei olnud sellel korral sinu kasuks ja tõmmati lihtsalt ära.
        Ma võiks postitada sadu ja sadu käsi aastasest perioodist, mille jooksul ma pokkerit olen mänginud ja kus ma nupud sain ees olles sisse, aga näe ikka kaotasin.

        //Ja palun, kasuta converterit enne, kui käe postitad. http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php
        Keegi ei viitsi "toorel" kujul käsi isegi vaadata.
        Last edited by Fabulous; 27.10.10, 22:14.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #5
          Re: Pokerstars ei ole näpitud

          Mis selle teema mõte on?
          Kood:
          Text results appended to pokerstove.txt
          
             1,086,008  games     0.095 secs    11,431,663  games/sec
          
          Board: 
          Dead:  
          
          	       equity 	       win 	tie 	        pots won   pots tied	
          Hand 0: 	57.831%  	57.45% 	00.38% 	        623879 	     4166.00   { AcAs }
          Hand 1: 	18.606%  	18.54% 	00.07% 	        201298 	      769.00   { JcJd }
          Hand 2: 	06.182%  	05.80% 	00.38% 	         62973 	     4166.00   { AhKd }
          Hand 3: 	17.381%  	17.31% 	00.07% 	        187988 	      769.00   { 5c4s }
          Last edited by oitarvi; 27.10.10, 22:18.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: Pokerstars ei ole näpitud

            AA on nuts ja ei ole ju võimalik võita parimat kätt pokkeris!! kui AA käes, siis hakka rahakotte lugema.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #7
              Re: Pokerstars ei ole näpitud

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              AA on nuts ja ei ole ju võimalik võita parimat kätt pokkeris!! kui AA käes, siis hakka rahakotte lugema.
              Ma tahtsin algselt sama kirjutada, aga tundus liiga elitistlik.

              Comment

              • Lätlane
                Räme Fish
                • Oct 2010
                • 6

                #8
                Re: Pokerstars ei ole näpitud

                Minu PS kogemustele tuginedes AA kaotab neljal korral viiest ja ükskõik millise taskukaardiga mängides 80% juhtudest tuleb kaotus riverist.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #9
                  Re: Pokerstars ei ole näpitud

                  Algselt postitas Lätlane Vaata postitust
                  Minu PS kogemustele tuginedes AA kaotab neljal korral viiest ja ükskõik millise taskukaardiga mängides 80% juhtudest tuleb kaotus riverist.
                  Kas sul on selle kohta mingit statistikat ka näidata, või paned tildi pealt, mis viimasest beatist veel sees on? Absurd.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: Pokerstars ei ole näpitud

                    Algselt postitas Lätlane Vaata postitust
                    Minu PS kogemustele tuginedes AA kaotab neljal korral viiest ja ükskõik millise taskukaardiga mängides 80% juhtudest tuleb kaotus riverist.

                    kle poolakas, võta nüüd ennast kätte ja ürita siit foorumist endale hea alustala leida millest sa suudaksid alustada kvaliteetset pokkkerimängu. keegi ei taha sulle halba ja ilmselt oled kõigi oma küsimustega siia teretulnud. lihtsalt see freerollide küsimus ei ole tõesti eriti adekvaatne. alusta nullist ja normaalsete küsimustega.

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #11
                      Re: Pokerstars ei ole näpitud

                      lifeban imo

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Pokerstars ei ole näpitud

                        Ja su tüdruk on ka näpitud.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #13
                          Re: Pokerstars ei ole näpitud

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Ja su tüdruk on ka näpitud.
                          Hahahaha, naerukrambid. Good one.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #14
                            Re: Pokerstars ei ole näpitud

                            Ma küll ei mäleta, et ma kunagi AA-ga kaotanud oleks, vb Pokerstars suunas minu biidid sulle kuidagi...?

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: Pokerstars ei ole näpitud

                              Ei taha küll trollida aga äkki oleks aeg ennast kokku võtta? offtopikus võib selliseid asju vabalt arutada, kui tema mitmeid teemasid järjest.

                              Pokerstars is näpped.

                              Comment

                              Working...