kus mängida kui alla 21?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Axxx91
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 2

    #1

    kus mängida kui alla 21?

    Ma tahaks edasi mängida aga Pokerstarsis enam ei saa kuna ma pole veel 21....
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: kus mängida kui alla 21?

    saite ju palju. TrioBetis ei saa, OO ja Starsis ei saa. ülejäänutel peaksid saama.

    //nothing personal, aga kui sa mängid sama nimega Starsis ka, siis oled suht fish. on meelde jäänud. : D

    Comment

    • Axxx91
      Räme Fish
      • Oct 2010
      • 2

      #3
      Re: kus mängida kui alla 21?

      Millist soovitad? Ma tahaks mingit PS'i sarnast kus on palju asju nagu võimalik teha ning palju playereid ja häid turniire.

      Ma olen jah Fish aga just eile võitsin 100$ ning tahtsin seda täna kasvatama hakata aga siis tuleb mingi et "We are pleased to announce that you may no longer play with us" vms

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #4
        Re: kus mängida kui alla 21?

        Full tilt poker

        Comment

        Working...