Party pokkeri lojaalsuprogramm

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gambler
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 67

    #1

    Party pokkeri lojaalsuprogramm

    Kui siin juba FT lojaalsusüsteemi lahati, siis annan kaasgambleritele teada, et Party muutis oma lojaalsusprogrammi mõni päev tagasi.
    Kusjuures tõesti süsteem läksmängijatele paarkümmend prossa paremaks nii vähe mängivatele kui palju toksivatele inimestele.
    Lisaks siis veel kergem süsteemist aru saada. Eelnev multiplayer süsteem vajas ikka põhjaliku uurimist.
    Anyway peamine muutus on see, et pole enam iganädalast punktirallit vaja teha, vaid leveli hoidmiseks/saavutamiseks
    tuleb kuus saavutada mingi arv punkte. Kõige mõistlikum on end mängida Palladium levelile ja selle leveli hoidmiseks
    läheb vaja 5000 punkti kuus. Sellisel juhul on võimalik osta poest 30000 punkti eest 3000$ boonus, mille vabastamiseks
    on vaja 15 000 punkti. Boonus vabastatakse 300 taala kaupa ja aega mängida 180 päeva.
    Punkte antakse fr poolterves 10punkti=40 raked kätt(70% mängitud kätest on raked käed, fr 1/2 on 10p=25 raked kätt(65% koef)
    ja kahjuks kõrgemal leidub fr laudu vähe, nii et peab shordis taguma. 2/4 on 10P=17kätt, punktisüsteem shordis sama.

    Sellesuhtes on mulle Party alati meeldinud, et nad annavad mängijatele ikka sitaks raha tagasi võrreldes teiste tubadega, lisaks siis minule on Playtechi soft vägagi meeldinud kogu aeg.Lihtne, loogiline ja erilisi erroreid pole tekkinud
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

    Oi kui keeruline jutt aga küsime konkreetselt.

    Kui suur on rakebacki% palladium leveli puhul?

    Teiseks, ma ei ole kaua partys mänginud ja vaatan, et sa ka FR mängija, siis kas 200NL FR levelil ka elu käib? Kui jah, siis kui vilgas (et mitu lauda keskmiselt on?)

    Comment

    • Gambler
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 67

      #3
      Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

      Ma usun, et ma eriti ei vassi, kui ütlen et Party ärimudel näeb ette, et kuskil 20-30% saad rakest tagasi
      Lisaks siis nendel punktidele on igakuised boonuse kaa + erinevad promod veel.
      Lisaks oli ennem kui kasutasin tasuta pangaülekanne kontole, nüüd küll kasutan bookersit lihtne ja mugav.

      Aga vaat 1/2 laudu on suht vähe, tippajal vast 20 venitab kokku, hetkel näiteks 6




      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

        Siis rakeback% koos hüvedega sinna Starsi kanti langeb, ainult laudu vähem. Soft muidu mugav multitablemiseks?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

          Algselt postitas Gambler
          Sellesuhtes on mulle Party alati meeldinud, et nad annavad mängijatele ikka sitaks raha tagasi võrreldes teiste tubadega, lisaks siis minule on Playtechi soft vägagi meeldinud kogu aeg.Lihtne, loogiline ja erilisi erroreid pole tekkinud
          wat

          Party on just üks kitsimaid saite üldse ja mis Playtech?

          Anyway, mul oli Partys 20% rakeback kui mängisin seal, obv see ikka saadaval

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #6
            Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

            Kunagi ka alustasin Partys, aga kui see USA osa ära lendas (85% nende käibest), siis nad muutusid üsna kitsiks ja see asi, et kui neile deponeerid X dollarit, siis enne seda välja kanda ei saa, kui Y rake neile teenitud, oli ikka väga räige (bonuse väljamängimise puhul oleks see muidugi normaalne). Kas see väljakandmise piirang muudeti ka nüüd ära koos uuendustega?

            Kui palju ei mängi, nagu mina, siis tegi hinge täis küll ja sestap pole Partys enam nägu näidanud.

            Playtech mu meelest ei ole küll Partyle midagi teinud või on midagi viimasel ajal juhtumas?
            Kuigi mulle see vana Party softi väljanägemine väga meeldib (nägude asemele sai panna blank tausta), siis HUDiga koos muutus aeglaseks.

            Party 2007 aastaaruandest:
            Entain is one of the world's largest sports betting and gaming groups, operating exclusively in regulated and regulating online and retail markets.

            Software development
            The Group owns and develops most of its gaming software, thereby ensuring
            maximum flexibility on upgrading and improving the customer offer. Besides being
            able to exercise total control, the ability to implement changes rapidly is also a major
            advantage given the dynamics of the online gaming market. The Group employs
            over 300 software engineers and associated staff.

            The Group is now seeking a limited number of additional software licensing
            agreements with third-parties that either have a proven product that can be
            integrated into the Party-branded systems platform, or perhaps have one that
            represents an attractive secondary brand to complement the existing product
            suite. Striking the right balance between proprietary and third-party controlled
            software is a key consideration in managing the Group’s risk profile, whilst continuing to
            provide an excellent customer experience.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

              Party on väga räigelt kitsi sait. Seal pole võimalik midagi saada. Ise teenisin seal mingi 500 punkti ja selle eest oleks saanud 1 sng pileti vist?? mis maksab 1.20$. Ühesõnaga on party kõige kitsim sait evaaa

              Comment

              • Gambler
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 67

                #8
                Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                Nuuh Ranka, tegelikult on nii, et Partys mängides võiks veel lisaks rackbacki eraldi saada ;D
                Soft on mugav, 9 lauda läheb 30 tollise peale pea täissuuruses lahti.
                Samas õige ta on, et Party on suht ressursimahukas loom, seega vajalik on suure hulga mälu olemasolu,
                kui veel abivahendeid kaa kasutada. Kuid sinu jaoks on üks suur miinus Partys, väga paljud lauad on
                Bad Beat Jackpot lauad.

                Ja mis puutub Party kitsidusse, siis hoolitsus jah algab suuremalt jaolt pooltervest levelist ja ülespoole.
                Eks see ole nende lollide ja ahnete boonushoorade süü :)
                Mis deponeerimisse puutub ja et siis ennem cashouti väljakannet siis kirjeldatud probleem tekib minuteada vaid
                siis, kui kasutada buddytransferi. Täpselt ei tea, kuna ise ma raha Partysse praktiliselt ei kanna.

                Ja mis puutub softi, siis paljudel vist ei ole kokkupuudet olnud Playtechi tarkvaraga, aga Party oli ja on
                minuteada Playtechile suurim klient, aasta poolteist tagasi oli isegi börsiteade(kes soovib otsigu Londoni börsi lehelt),
                et Party uuendas lepingut 5 aastaks peale eelmise lepingu lõppemist. Party on minuteada algusest saadik kasutanud Playtechi
                tarkvara. Kui aastaaruandes öldakse, et oma tarkvara, siis suurkliendina saad osta kasiinomänge, mida teistele ei
                müüda ;D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                  Algselt postitas Gambler
                  Kuid sinu jaoks on üks suur miinus Partys, väga paljud lauad on Bad Beat Jackpot lauad.
                  :( :( :( :( :( :(

                  Eile just mõtlesingi, et seal miski bad beat jackpot ka veeres. See ikka eriti mage rakeröövel ning ei tahaks ekstra 50 senti raket anda bad beat poti, et miski nit selle pärast omale saaks.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #10
                    Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                    Noh oligi. Ainult, et mulle tundub, et Playtech oli ja on nende uute pokkeritubade softi autor ainult.


                    Published: Tuesday, January 02, 2007 Online-Casinos.com

                    PLAYTECH LICENSES PARTY GAMING

                    A fast start to a promising year....

                    The news that Party Gaming is to acquire Empire Online and Intercontinental Online Gaming - subject to shareholder approval - has been followed with a statement from online casino and poker software developer Playtech that it has concluded a long term agreement with Party for the continued use of its software to run the newly acquired gaming websites.

                    The firm said the agreement will come into effect after Party Gaming completes the acquisition of both businesses and assets from, and will be in exclusive force for 4 years.

                    Chief executive of Playtech Avigur Zmora said his company's software will compliment Party Gaming's existing products and provide additional sources of revenue.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                      Playtechi softwarega toad on eestlastele keelatud, Partys see küll kasutusel ei saa olla.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                        Kõige saastam asi on see... et kui sa oma accounti 4 nädalat ei kasuta siis võtetakse sult 5€ inactive tasu.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                          Algselt postitas antnx
                          Kõige saastam asi on see... et kui sa oma accounti 4 nädalat ei kasuta siis võtetakse sult 5€ inactive tasu.
                          ROFL. Vot see on ikka päris sick!

                          Comment

                          • Gambler
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 67

                            #14
                            Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                            Algselt postitas Codecci
                            Playtechi softwarega toad on eestlastele keelatud, Partys see küll kasutusel ei saa olla.
                            Ehee, ennem kui kõvasti karjuda on kasulik natuke ka uurida, mille peale karjutakse.
                            Olen Partys ja Empires tagunud vaid 7 aastat, soft on koguaeg sama olnud ja Playtech teeb
                            Partyle pokkerisofti nii et ;D

                            Aga mitte see ei ole oluline vaid Party jõulupakkumine, mille siis leiab nende lehelt
                            http://www.partypoker.com/news/items...html#palladium

                            51 punkti 14 päevaga on jõukohane igal limiidil mängijale ma usun ja 60000 tuhande eest
                            freerolle on ka kena toksimine, ehkki osalejaid nendel rollidel on max arv ehk siis 8000.

                            Lisaks on siin näha pakkumine Palladium levelile, kus 10 000 punkti on 600 taala ja 15 000 punkti, mis on
                            kaa 1000 taala. Selliseid analoogseid pakkumisi teeb Party päris sageli, ükskord pandi mu arvele lambist 666 taala,
                            olin siis 2 nädalat tublisti tagunud Partyt, kui VIP hostilt küsisin, et mis raha see on , siis öeldi , et promo oli ;D .
                            Saatsin siis kirja vastu, et Thanx a lot, et mina ei teadnud promost midagi, vastu sain kirja, et oo lihtsalt palju mängisite,
                            nii tore võtke meie tänu märgiks vastu veel 500 taalane boonus kah :)

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: Party pokkeri lojaalsuprogramm

                              Algselt postitas Gambler
                              Ehee, ennem kui kõvasti karjuda on kasulik natuke ka uurida, mille peale karjutakse.
                              Olen Partys ja Empires tagunud vaid 7 aastat, soft on koguaeg sama olnud ja Playtech teeb
                              Partyle pokkerisofti nii et ;D
                              Natuke uurida? See on ammu teada, et iPokeri võrgustiku soft on Playtechi tehtud ja Playtech on Eesti firma, sellepärast eestlased seal võrgustikus mängida ei saa. Anyway, tegin väheke lisa-researchi, avalehtedel tavaliselt selle firma logo, kes pokkerisofti on teinud. PartyPokeri omast ma Playtechi küll leida ei suutnud, mingi iTech ainult:
                              [img width=750 height=60]http://img98.imageshack.us/img98/8909/partypa2.png[/img]

                              See-eest Mansioni avalehel, mis kuulub iPokeri võrgustikku, on Playtechi logo ilusti olemas:
                              [img width=750 height=69]http://img98.imageshack.us/img98/2706/mansionrf0.png[/img]

                              Ajasid lihtsalt Playtechi ja iTechi nimed sassi?

                              Comment

                              Working...