Pokeriumi punktid.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    Pokeriumi punktid.

    Tere!

    Kas ma võin ära raisata enda pokeriumi punktid, kuigi mul tuleb nende pealt boonus.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Pokeriumi punktid.

    Kahjuks ei oska aidata ja soovitan kirjutada kirja klienditoele.

    Ja arvan, et selline küsimus ei sobi "Küsi Pokkeri PRO-lt" alafoorumisse, kuna siia alafooruise võiks postitada rohkem mängulisi, mitte "suvalisi" küsimusi. Seega liigutan tolle teema "Netipokkeri" alafoorumisse.

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #3
      Re: Pokeriumi punktid.

      Algselt postitas ranka
      Kahjuks ei oska aidata ja soovitan kirjutada kirja klienditoele.

      Ja arvan, et selline küsimus ei sobi "Küsi Pokkeri PRO-lt" alafoorumisse, kuna siia alafooruise võiks postitada rohkem mängulisi, mitte "suvalisi" küsimusi. Seega liigutan tolle teema "Netipokkeri" alafoorumisse.
      Vabandust!

      Imelik, et pokeriumi lehel sellest juttu pole tehtud :-\.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Pokeriumi punktid.

        Algselt postitas H2O
        Vabandust!

        Imelik, et pokeriumi lehel sellest juttu pole tehtud :-\.
        Mis klienditugi räägib?

        Ja kuidas need pokkeripunktid täpselt on? Ma mõtlen, et kuidas see boonuse arvestamine käib? Pead ostma puntkide eest boonuse või kui boonus käed pead koguma X punkti?

        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #5
          Re: Pokeriumi punktid.

          Algselt postitas ranka
          Mis klienditugi räägib?

          Ja kuidas need pokkeripunktid täpselt on? Ma mõtlen, et kuidas see boonuse arvestamine käib? Pead ostma puntkide eest boonuse või kui boonus käed pead koguma X punkti?
          Boonus tuleb kuni 25000€, iga 10 vip punkti annab 1€. Pole veel supportiga ühendust võtnud.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Pokeriumi punktid.

            Kui nad su punkte maha ei võta, kui boonust vabastad, siis võid punnid laiaks lüüa. Kindel ei ole, saada igaks juhuks kiri klienditoele.

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: Pokeriumi punktid.

              24h networkis, sh. ka pokeriumis võib punkte kulutada, see boonuseid ja rakebacki ei mõjuta!

              Comment

              Working...