Rigged?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pokrinägu
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 31

    #16
    Re: Rigged

    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Nii lahe teema tehutd
    Tänan:)

    Olymipicus igatahes on kõik tänavad rigged

    A tegelt ikka huvitaks statistika, keegi ju ikka siukest asja uurind, usun.
    Kas HM jne ei näita mitu maja jne mingite käte arvu kohta olnud?

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #17
      Re: Rigged

      biggestfacepalmever

      Comment

      • Pokrinägu
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 31

        #18
        Re: Rigged

        Videost selle jutuga pole ka nõus, et pokritoad sellega raha ei teeniks.
        Suurtes limiitides jah tänu rake piirangule aga nende enamus raha tuleb ikka väikse ja keskmise limiidi mängudest. Tegelt tänu rigged süsteemile poleks mingi probleem neil kasumit 2-3 kordistada, arvan.
        Last edited by Pokrinägu; 30.03.10, 01:15.

        Comment

        • Muckyourcards
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2009
          • 352

          #19
          Re: Rigged?

          IRWWW kui kuldset teksti siit lugeda saab

          Comment

          • Pokrinägu
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 31

            #20
            Re: Rigged?

            Nu aga vaadake, mitu % HM-s te ntx full house olete saanud. Mul endal HM ajalugu liiga lühike. Matemaatiliselt maja esinemissagedus on 0,014% aga kust live pokri showdown statistikat leida ma ei tea.

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #21
              Re: Rigged?

              mis krdi pokri hujokri. POKER

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #22
                Re: Rigged?

                haha:D jällegi üks nuts teema:D, nagu card counting

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: Rigged?

                  Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
                  Nu aga vaadake, mitu % HM-s te ntx full house olete saanud. Mul endal HM ajalugu liiga lühike. Matemaatiliselt maja esinemissagedus on 0,014% aga kust live pokri showdown statistikat leida ma ei tea.
                  bout 3.5%

                  Comment

                  • Pokrinägu
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 31

                    #24
                    Re: Rigged?

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    bout 3.5%
                    3,5% mängudest oled maja saand v? Mitme mängu kohta?

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #25
                      Re: Rigged?

                      Selleks peab hea mängija olema, Pokrinägu :P

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #26
                        Re: Rigged?

                        Codecci ju mängib HU-d. Suht loogiline, et seal FH rohkem tuleb. Tihemini ju näed floppi jne.

                        Comment

                        • Strateeg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2009
                          • 303

                          #27
                          Re: Rigged?

                          Mul on tunne, et selle teema näol on tegemist varajase aprillinaljaga...

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: Rigged?

                            Ei tea, pole väga naljateema mu meelest. Ise veel täheldanud, et neile, kes mängida ei oska, antakse rohkem maju ja nelikuid. Selleks, et neid rohkem mängima meelitada. Headelt mängijatelt võetakse neid nati vähemaks, sest nad biidivad niigi oma winratega rake`i. Sama käib riverikaardi kohta. Kui võimalik, pannakse halvemale mängijale võit.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: Rigged?

                              rigged diiler @ http://hotcocacola.blogspot.com/2010...ind-tilti.html

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #30
                                Re: Rigged?

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Ei tea, pole väga naljateema mu meelest. Ise veel täheldanud, et neile, kes mängida ei oska, antakse rohkem maju ja nelikuid. Selleks, et neid rohkem mängima meelitada. Headelt mängijatelt võetakse neid nati vähemaks, sest nad biidivad niigi oma winratega rake`i. Sama käib riverikaardi kohta. Kui võimalik, pannakse halvemale mängijale võit.
                                asi pigem selles, et nemad mängivad rohkem käsi näevad ka rohkem flope nagu HUs ja sellepärast tundub, et nad saavad rohkem maju, aga kui vaadata saw flop ja siis saanud majade % ja siis võrdle seda enda %-dega!!!

                                Comment

                                Working...