Kus mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Longley
    Räme Fish
    • Dec 2009
    • 10

    #1

    Kus mängida?

    Siuke asi, et mul täielikult pokerstarsis s..t keeb. Mängin 2-4 usdiseid sng turnasid. Täielikult lõi nüüd kupli kokku kui olin final tables ja vend callib mu preflop all ini 29o ga. Endal AQs käes. Obv. ta hitib 9 kolmiku. Ja siukseid idioote on täis ja nad tabavad ka alati oma kuradi debiilsed kaardid ära. Mitmes nädal jutti juba. See on sama nagu noaga helikopter õhust alla võtta, ei tohiks õnnestuda, aga näedsa, õnnestub, nagu Rambol. Mind ajab inimese idiootsus närvi rohkem kui see, et lauale asetab pasase sõnniku, kuigi kogu see kombo on jabur. Seega tekkis küsitus, äkki keegi oskab soovitada, kus oleks parim mängida ehk siis inimesed natuke mõtleksid ka mida nad teevad?
    Tänud ette juba. :)
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Kus mängida?

    PS peaks olema kõige parem tase..
    aga proovi FTP ehk leiad sealt nite.
    GL

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #3
      Re: Kus mängida?

      Mina ei läheks kuhugi ,kui mu all inne 29o-ga pf ära callitakse!

      Comment

      • Longley
        Räme Fish
        • Dec 2009
        • 10

        #4
        Re: Kus mängida?

        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
        Mina ei läheks kuhugi ,kui mu all inne 29o-ga pf ära callitakse!
        Nõus, aga mul aju nii ujub paarist viimasest nädalast, et tahan starsist puhkust.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #5
          Re: Kus mängida?

          Pokerstarsis ja FullTiltPokeris tõepoolest ehk parim tase keskmisel mängijal.


          Tõenäoliselt teenid seal palju raha. See on arusaadav ju, et trio fishidest jagu ei sa, aga suure toa nitregsid - see on kerge leib ju!

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #6
            Re: Kus mängida?

            Igas pokkeritoas leidub ju igat stiili mängijaid, ei ole nii et Stars on nitte täis ja pacific on täis donke vms

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: Kus mängida?

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              Igas pokkeritoas leidub ju igat stiili mängijaid, ei ole nii et Stars on nitte täis ja pacific on täis donke vms
              leidub ikka aga starsi NL50s on parem tase kui pacificu NL200s.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: Kus mängida?

                mängi kõrgeml kus vastased ei mängi 29 tüüpi käsi...

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: Kus mängida?

                  seda on ikka huvitav kuulata, et inimesed ei taha fishide vastu mängida:P (eks ta tilti ajab kyll mõnikord)
                  Aga kui tuba lihtsalt vahetada tahad, siis FTP oleks vast järgmine valik - soft väga hea ja ka mängijate tase on ok. Kuigi jah mikrolimiitide SNGdes on igasuguseid tüüpe.

                  Comment

                  • Cremer
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 214

                    #10
                    Re: Kus mängida?

                    mehed, ega meil ju väga palju valikut ei ole, kuhu mängima minna :) Küll meie riik juba hoolitseb meie eest selles suhtes...

                    Olen tegelikult ise sama dilemma läbi teinud - ka starsi ulmejooks jne. Aga alati jälle starsi juurde tagasi tulnud - mitte keegi teine ei saa mängude valiku ja struktuuri vastu. FTPs on struktuur üsna kiire ja eeldab natuke loosemat mängu. Ja ega väga rohkem viisakaid sng site polegi just eelkõige mängude valiku osas.

                    Comment

                    • Ski
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 97

                      #11
                      Re: Kus mängida?

                      Ise mängin OPoker.com-is... soft ajab tilti vahepeal, aga sellegi eest on seal räme fishi kari mis teeb tuju vahepeal nii heaks... :D

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #12
                        Re: Kus mängida?

                        Partypokris mänginud ja no tundub täitsa OK olevat.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: Kus mängida?

                          insta triobetis

                          Comment

                          Working...