Siuke asi, et mul täielikult pokerstarsis s..t keeb. Mängin 2-4 usdiseid sng turnasid. Täielikult lõi nüüd kupli kokku kui olin final tables ja vend callib mu preflop all ini 29o ga. Endal AQs käes. Obv. ta hitib 9 kolmiku. Ja siukseid idioote on täis ja nad tabavad ka alati oma kuradi debiilsed kaardid ära. Mitmes nädal jutti juba. See on sama nagu noaga helikopter õhust alla võtta, ei tohiks õnnestuda, aga näedsa, õnnestub, nagu Rambol. Mind ajab inimese idiootsus närvi rohkem kui see, et lauale asetab pasase sõnniku, kuigi kogu see kombo on jabur. Seega tekkis küsitus, äkki keegi oskab soovitada, kus oleks parim mängida ehk siis inimesed natuke mõtleksid ka mida nad teevad?
Tänud ette juba. :)
Tänud ette juba. :)
Comment