everest newsletter

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #1

    everest newsletter

    everesti kohta ei leidnud ühtegi teemat nii et teen siis uue.

    Küsimus selline, et ma mõned kuud olen saanud newsletterit, kus on ka boonuse pakkumine sees. See kuu pole saanud. Kas teistel, kes seal mängivad on samamoodi või on see kiri mul kuskile kaduma läinud?
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #2
    Re: everest newsletter

    mul olemas, saadeti 20. märtsil

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #3
      Re: everest newsletter

      On värske kiri olemas. Tuppa pole sisse loginud üle poole aasta.

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #4
        Re: everest newsletter

        Samuti 20. märts ja pakuti 25$.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: everest newsletter

          küsimus selle bonuse kohta: olen everestis juba novembrist saati mänginud, aga bonuse pakkumist pole. kas teised siin on kohe saanud selle bonuse või mis värk on sellega ?

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #6
            Re: everest newsletter

            Ma olen aru saanud, et seda peaks saadetama kõigile. Aga sul peab olema personal settingute all õige email ja check-box täidetud, et tahad saada nende newsletterit.

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #7
              Re: everest newsletter

              2ssapaar ja Tupsik - kas te mängite hetkel everestis ja olete VIP klubis?
              Kuna mul seda newsletterit ei tulnud siis kirjutasin neile selle kohta ja vastati, et kuna ma olen nüüd VIP klubi liige siis sellist boonust enam newsletteri kaudu ma ei saa. Saan punkte vahetada rahaks ainult, mida on 187$ eest hetkel mul.

              Et siis kas saadetakse ainult neile, kes pole VIP klubi liikmed?

              Lõppu panid ka sellise lõigu
              "however we would be happy to speak with you about it in more detail if you would
              like. Please do not hesitate to write back if you have further questions."

              Ei tea, kas nad tahaks mulle mingit lisaboonust ikka anda kui "nördimust väljendan".

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #8
                Re: everest newsletter

                see viimane lause on neil iga kirja lõpus...support koosneb neil seal küll täielikest pohuistidest...

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #9
                  Re: everest newsletter

                  jup olen vip klubis

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #10
                    Re: everest newsletter

                    Ma mängisin seal viimati augustis. Kas seal kõik mitte ei olnud VIP klubis?

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #11
                      Re: everest newsletter

                      Base Camp-i sai vist 300vpp-ga vmt. See on esimene level vip klubis. Mina hakkasin veebruarist seal mängima ja märtsis enam ei saadetud.
                      Samas 2ssapaar väidab, et mängib on vip klubis ja saab ikka newsletterit. Imelik.

                      Comment

                      • vanakuri
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 32

                        #12
                        Re: everest newsletter

                        Ma olen ka VIP klubis seal ja saan newsletterit, aga kahjuks mitte boonuksit. Kunagi vist paar kuud pakuti 50$ muidu jah.

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #13
                          Re: everest newsletter

                          Newsletter mulle ikka tuleb aga jah bonust pole. Ei tohiks sõltuda see sellest, kas oled VIP või mitte (st. enamus niikuinii on ja ka pokerstrategys räägivad et saavad bonust).

                          Comment

                          • Kosmonaut
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 584

                            #14
                            Re: everest newsletter

                            Ise küsin ise vastan: support vastas, et see bonus ongi neile, kes ei ole mõnda aega pelanud, ehk siis mitte VIPidele.

                            Comment

                            • taavo
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 64

                              #15
                              Re: everest newsletter

                              Huvitav värk täna: Everest tegi vist software update ja nüüd Vista 64biti ei toeta enam nagu nad väitsid. Ootan emailile edasisi instruktsioone ;D
                              Kellelgi veel sama jama?

                              Comment

                              Working...