everesti kohta ei leidnud ühtegi teemat nii et teen siis uue.
Küsimus selline, et ma mõned kuud olen saanud newsletterit, kus on ka boonuse pakkumine sees. See kuu pole saanud. Kas teistel, kes seal mängivad on samamoodi või on see kiri mul kuskile kaduma läinud?
Küsimus selline, et ma mõned kuud olen saanud newsletterit, kus on ka boonuse pakkumine sees. See kuu pole saanud. Kas teistel, kes seal mängivad on samamoodi või on see kiri mul kuskile kaduma läinud?
Comment