Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #496
    Re: Cake Poker

    Firzen oskad tuua välja ka põhjuseid, et miks skinnid keeksist lahkuvad?

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #497
      Re: Cake Poker

      mul üle nädala cashout viibind, küsisin et mis viga ja ütlesid et neil praegu cashoutidega jamad. ilmselt see siiski ei ole sellega seotud ja koogiga midagi lahti ei ole, ma lihtsalt veits paranoiline.

      Comment

      • Firzen
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #498
        Re: Cake Poker

        Linnuke siristas, et Doyle ja Todd olid läinud võrguga tülli miski finants asjade pärast. Täpseid tüli põhjuseid ei tea. Ning veel ka seda, et Doyles mitte ei vahetanud lihtsalt võrku vaid ostis Yatahay võrgu ära - Seega nad järelikult muutusid finantsasjade pärast nii paranoiliseks, et oli vaja tervet võrku kontrollida.

        Comment

        • ninasarvik11
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 126

          #499
          Re: Cake Poker

          nii kui laua lahti teen, lööb errori ette, et on leidnud mingi vea ja , et ma paneks kas ei või ja
          vahet ei ole kumma panen, softi lööb anyways kinni
          kellelgi sama jama?

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #500
            Re: Cake Poker

            Korra tuli eile sama värk

            Comment

            • ninasarvik11
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 126

              #501
              Re: Cake Poker

              siiamaani sama jama, kodus seda jama pole , tulin maale siin aga on
              kas kellelgi sama djeela või võib asi olla arvutis?
              (kui teen laua lahti, tuleb kohe error ja viskab terve softi kinni)
              EDIT: tõmbasin vanema versiooni ja hetkel sobib see ka:)
              Last edited by ninasarvik11; 17.02.11, 13:06.

              Comment

              • bJako
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 114

                #502
                Re: Cake Poker - refer a friend

                Lugesin terve teema läbi aga ei näinud, et oleks juttu olnud "refer a friend" teemast.

                $100 nii soovitajale kui soovitatavale. Ja tavaline first deposit boonus ilmselt ka otsa.

                Aga kas ka rakeback? Mingi rakeback sait väitis, et mõlemat korraga (refer ja rakeback) ei saa, aga sama väitis ta ka UB/AP kohta, mis on valejutt (proovitud korduvalt).

                Kas keegi teab ja kas tahaks keegi mind soovitada?

                Edit:
                Support vastas nii:
                Thank you for your email. You can only be referred by either your friend or by a rakeback affiliate. You cannot be referred by both. If you would like to receive rakeback you cannot list your friend as a referrer I'm afraid.
                Last edited by bJako; 23.02.11, 04:20.

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #503
                  Re: Cake Poker - refer a friend

                  Algselt postitas bJako Vaata postitust
                  Lugesin terve teema läbi aga ei näinud, et oleks juttu olnud "refer a friend" teemast.

                  $100 nii soovitajale kui soovitatavale. Ja tavaline first deposit boonus ilmselt ka otsa.

                  Aga kas ka rakeback? Mingi rakeback sait väitis, et mõlemat korraga (refer ja rakeback) ei saa, aga sama väitis ta ka UB/AP kohta, mis on valejutt (proovitud korduvalt).

                  Kas keegi teab ja kas tahaks keegi mind soovitada?

                  Edit:
                  Support vastas nii:
                  Thank you for your email. You can only be referred by either your friend or by a rakeback affiliate. You cannot be referred by both. If you would like to receive rakeback you cannot list your friend as a referrer I'm afraid.
                  Natuke halb siis, sest rakeback on väärtuslikum, kui $100 boonust

                  Comment

                  • bJako
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 114

                    #504
                    Re: Cake Poker - refer a friend

                    Mis tsirkus Cake'is on selle lobby veeruga pls/flop? Mujal on ikka 17-60%, Cakes on seal numbrid 2-21%... Et keskmiselt näeb floppy 5% mängijaid või mis see täpselt ongi? Supernitid?? Või arvutatakse sealt teisiti midagi kui mujal?

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #505
                      Re: Cake Poker

                      Nitfest on seal, mingi kokkutulek vms. Mängisin ka seal mõnda aega, enam ei mängi.

                      Comment

                      • bJako
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 114

                        #506
                        Re: Cake Poker

                        Mis k****i ajavööndis Cake elab??? Mul on soft ver 1.152.4 ja Lobbys on kell hetkel 18:08, aga arvutis on mul kell 18:47. Ja 22:00 algava turniiri kohta öeldakse, et selleni on aega 3h ja 52 min.

                        Üle-eelmisel sajandil vist tõesti kasutati lokaalset aega kasvõi igas linnas, aga suht ammu juba peaks olema ikka täistundides ajavööndid kasutusel???

                        Ja seda jama näen ma seal juba paar nädalat.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #507
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                          Nitfest on seal, mingi kokkutulek vms. Mängisin ka seal mõnda aega, enam ei mängi.
                          Doyles läks minema ju nende võrgust seega natuke alla poolte mängijate lihtsalt kadus nagu tina tuhka. Doyles ostis ära Yatahay võrgu ja tegutsevad seal, vot see on alles fishine tuba .

                          Comment

                          • JaanusX
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 392

                            #508
                            Re: Cake Poker

                            Kui võtan Pokerstrategy 50$ cakei kas siis saab kuidagi rakebacki ka külge pookida?

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #509
                              Re: Cake Poker

                              pead depo tegema selle jaoks, vähemalt 25$

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #510
                                Re: Cake Poker

                                NO **** mida ***** nagu toimub... avan cake... tuleb lobby 5-6sec ette ja kaob insta

                                Comment

                                Working...