Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StuffMaster
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 9

    #481
    Re: Cake Poker

    Mingi X network on, suht porno näeb välja ka, mina igatahes Doyles enam ei mängi.

    Yatahay: http://www.epokerindex.com/poker_net...p?networkId=34

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #482
      Re: Cake Poker

      Cakes peab ikka olema midagi väga valesti, et vanad tuntud pokkeritoad eelistavad üpriski usaldusväärsele võrgustikule (Cake) miskeid lambi võrgustikke.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #483
        Re: Cake Poker

        praegu küll piisavalt laudu keeksis, hetkel pole veel doylesi lahkumine mingit erilist mõju näidanud. pigem tundub rohkem inimesi olevat oO

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #484
          Re: Cake Poker

          Väga huvitav ehk nendel tubadel kes lahkuvad on endal midagi kõvasti mäda.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #485
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Väga huvitav ehk nendel tubadel kes lahkuvad on endal midagi kõvasti mäda.
            Ei mäleta neid kahte suurt tuba, mis Cakest kadusid ja läksid Mergesse aga need toad oli Cakes ühed suurimad ja võtsid enamus mängijatebaasist kaasa.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #486
              Re: Cake Poker

              Momendil 6 lauda NL100 6maxi, väiksemates limiitides rohkem muidugi aga praegu pole veel peak time, eks õhtu poole paistab

              Hetkel 10 lauda NL100 ja 21 lauda NL10´t
              Last edited by Maxi; 31.01.11, 23:45.

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #487
                Re: Cake Poker

                RIP, laev on uppunud.

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #488
                  Re: Cake Poker

                  Doyles siis ametlikult Yatahay võrgus nüüd, rakeback toodi 27% peale :(.

                  Comment

                  • StuffMaster
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 9

                    #489
                    Re: Cake Poker

                    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                    Doyles siis ametlikult Yatahay võrgus nüüd, rakeback toodi 27% peale :(.
                    Kust võtad, et rakeback nüüd 27%?

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #490
                      Re: Cake Poker

                      Konkreetseid allikaid ei saa avaldada, aga võin üsna kindlalt väita, et rakeback on 27% nüüd ja makstakse seda 2 korda kuus, keskel ja alguses. Deposit bonus tapeti ka ära, nüüd on see 100% kuni $200.

                      Comment

                      • StuffMaster
                        Räme Fish
                        • Jan 2011
                        • 9

                        #491
                        Re: Cake Poker

                        Mulle saatis Doyles Room hiljuti kirja, et rakeback jääb samaks, vähemalt minu jaoks:D

                        Comment

                        • ninasarvik11
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 126

                          #492
                          Re: Cake Poker

                          mis teema on?
                          kindlasti on see siit juba läbi käinud küsimus aga küsimus järgmine, et : miks ma ei saa turniire m2ngida, võtsin bankroll protectioni maha aga ikka ei saa mängida turniire, mille buy in on üle 2 dollary.
                          kas tuleks kiri suppordile saata?

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #493
                            Re: Cake Poker

                            Kuna sa võtsid selle free 50$ pokerstrategyst (eeldan) siis sellega on teema jah et ei saa mängida üle 2$ maksvaid turkasid, vingu kõigepealt seal customer suppordis ja siis nad suunavad su keeksi kus sa pead seal customer suppordis vinguma. Cake on muidu kõige kehevm koht kus üleüldse turkasid mängida imo

                            Comment

                            • ninasarvik11
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 126

                              #494
                              Re: Cake Poker

                              okidoki, tänks

                              Comment

                              • Firzen
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #495
                                Re: Cake Poker

                                Kõigil vanadel mängijatel jääb samaks, aga uutel 27%

                                Comment

                                Working...