Re: Cake Poker
PLO-st ei oska midagi rääkida, Kuco või keegi seal PLO-tab, uuri talt. Tasemepoolest arvan, et kui holdemis iga viimne kui üks regular suckib siis kindlasti PLO-s on veel hullem disko.
PLO-st ei oska midagi rääkida, Kuco või keegi seal PLO-tab, uuri talt. Tasemepoolest arvan, et kui holdemis iga viimne kui üks regular suckib siis kindlasti PLO-s on veel hullem disko.
Comment