Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #301
    Re: Cake Poker

    Mul ka elion, aga saidi avab ilusti. Kui võrrelda starsi ja cake taset max NL5 FR siis kuidas on ? Eestpoolt lugesin, et 3 päeva jooksul pole ühtegi AI näinud. Tõsi ka?

    Comment

    • pendula
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 155

      #302
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Sama probleem ka siin. Elioni kaabel.

      You do not have permission to view this directory or page.
      Nüüd jälle toimib ja kõik korras.

      Comment

      • metsakas
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 67

        #303
        Re: Cake Poker

        Tegin uue konto ja tahetakse seda e-mail verificationit, et mängida saaks. Vajutades seda verificate nupule ei saadeta meilile midagi ( vaadand ka spami alla ja mitu korda proovind ), kellegil veel sellist jama old ?

        Comment

        • Divide03
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 77

          #304
          Re: Cake Poker

          Algselt postitas ingu Vaata postitust
          Mul ka elion, aga saidi avab ilusti. Kui võrrelda starsi ja cake taset max NL5 FR siis kuidas on ? Eestpoolt lugesin, et 3 päeva jooksul pole ühtegi AI näinud. Tõsi ka?
          Ma alles paar päeva cakes mängind ja ei oska täpselt öelda aga vajab veel harjumist. Soft on kl kovasti aeglasem kui PS :D sain vist 16 lauda korraga paugutada. Õnneks cake river ei keera sitta nagu starsis oli. Võis juba ennustada mis kaartid tulid. Aga mulle suht cake meeldib. Ja seda panin ka tähele, et slowplayd tehakse kovasti isegi K nelikuga tuup riveris ei t6stnud :D ja kui ise teed, siis enamus ajast tuubid t6stavad ja peale seda nad ei suuda maha midagi panna, kuigi neil pole midagi käes. Ja kui flopis pluff teha, siis vahepeal roomasid koik kaasa ja see oli suur ülla ülla. Starsis kui kellelgi midagi ei olnud, siis kindel fold.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #305
            Re: Cake Poker

            issand, tõsiselt räägid või, et ühes kohas jookseb kaart teisiti kui mujal?

            Siis äkki ei peaks online'i mängima, kui sellised mõtted peas on. Mine live, näed kuidas diiler segab.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #306
              Re: Cake Poker

              no aga cake jookusga on midagi viga.. kui nelikuid tuleb peaaegu samapalju kui fullhousesid siis peab midagi viga olema

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #307
                Re: Cake Poker

                Algselt postitas Sass Vaata postitust
                no aga cake jookusga on midagi viga.. kui nelikuid tuleb peaaegu samapalju kui fullhousesid siis peab midagi viga olema
                NEID NELIKUID TULEB SELLEPÄRAST "ROHKEM", KUNA MITTE KEEGI EI FOLDI MITTE ÜHTEGI TASKUPAARI MITTE ÜHELEGI 3BETILE!!!!

                ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #308
                  Re: Cake Poker

                  ma sain täna neliku pacificus (cool story eks)

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #309
                    Re: Cake Poker

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    NEID NELIKUID TULEB SELLEPÄRAST "ROHKEM", KUNA MITTE KEEGI EI FOLDI MITTE ÜHTEGI TASKUPAARI MITTE ÜHELEGI 3BETILE!!!!

                    ÕPI MÄNGIMA MITTE ÄRA HÄDALDA OMA RIGGED JOOKSU ÜLE. PRIMAS KA EI OLE RIGGED JOOKS AGA MA LIHTSALT EI SUUTNUD ADJUSTIDA SEAL, KUIGI NÜÜD ARVAN, ET MA OWNIKS SEAL.
                    Mis sa karjud?! Olen mitmel erineval saidil sadu tuhandeid käsi mänginud ja kinnitan, et Cake network on ka mulle silma hakanud selliste asjadega. See on lihtsalt tähelepanek ja võrdluses teiste saitidega tuleb nentida, et sh nelikuid on tõesti väga palju.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #310
                      Re: Cake Poker

                      Aga kas sa ei leia, et põhjuseks võibki olla see, et pocketpaaridega vaadakase peaaegu alati floppi ning muu pask folditakse 3betile? Muudel saitidel regularid ei setmine OOP.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #311
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Aga kas sa ei leia, et põhjuseks võibki olla see, et pocketpaaridega vaadakase peaaegu alati floppi ning muu pask folditakse 3betile? Muudel saitidel regularid ei setmine OOP.
                        +100
                        Kuskil playrays võib tunduda vb asi rigged, aga ühelgi reaalsel pokkerisaidil kohe kindlasti mitte.

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #312
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Aga kas sa ei leia, et põhjuseks võibki olla see, et pocketpaaridega vaadakase peaaegu alati floppi ning muu pask folditakse 3betile? Muudel saitidel regularid ei setmine OOP.
                          Võib olla küll põhjuseks. Ma ei väidagi, et asi kindlasti rigged on.

                          Comment

                          • Divide03
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 77

                            #313
                            Re: Cake Poker

                            MInuarust mõtetu vaiielda, kas rigged või mitte. Tuleb leida oma koht kus biidid ja olla rahul. Sest ei saa ju pokeri mängu kohti enda järgi tuunida. Aga ennast saab parandada kl. Aga küsimus see, et kui laudu vaadata, mis alates on head lauad pre/flopi ja Avg poti järgi? või nad näitavad samu andmeid võrreldes starsiga?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #314
                              Re: Cake Poker

                              Cakes näitavad sitemaid numbreid aga reaalses elus see ei saa tõsi olla.

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #315
                                Re: Cake Poker

                                Kuidas seal Omaha tase on? PLO50, PLO100
                                Ja palju Omaha laudu korraga käib?

                                Comment

                                Working...