Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #286
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ära uut tee -- see ei ole lahendus ja ma sisimas loodan, et see vastus ikkagi saabub. Ei oleks uskunud Lee-st seda, et ta ei vasta :S
    No väga väga palju aega on möödas juba sellest. Ja kui ma ise neile kunagi kirja saatsin, kus vaid tõendeid küsisin, siis saadeti vastu, et me ei vasta su kirjadele enam( mitte midagi ei mainitud, milles ma täpselt süüdi olen ), ju nad siis ei vasta sinu kirjadele ka, kuna mina olen seotud sellega.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: Cake Poker

      Ma võtsin Lee-ga 2p2-st personaalselt ühendust ja ta käskis saata sama jutu talle cake pokkerisse, et kiri oleks serveris olemas ja et ta saaks selle edasi saata security teamile. Lee-lt ma never-ever ei ootaks sellist suhtumist, isegi kui ei oleks kontosid lahti saanud oleks ta (vähemalt ma eeldan) ka öelnud, et sorry asi jääb nii.

      Kas tõesti pean siis oma arvamust temast muutma hakkama?

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #288
        Re: Cake Poker

        Ma ei saa praegu täpselt aru, kas oma arvamust Lee suhtes, või minu suhtes. Aga asi tundub kahtlane ja olegem ausad, mina küll lootust enam ei näe. Nii kaua ei saaks sellise asja uurimine eales aega võtta, saan aru, et seal võib veel olla neid juhtumeid, mida uurida on vaja, aga no esimesest kirjast on möödas ~1,5 kuud??. Kahtlen, et käte läbi vaatamiseks kuluks rohkem kui paar tundi, kuna olin cakes ainult nädal aega mänginud ja ei olnud ka mingit mass multitablemist, seega pakun umbes 10k kätt. ( PT3 ei näita enam cake, seega täpselt ei oska järgi vaadata )

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: Cake Poker

          Ikka lee suhtes ja pean sinuga nõustuma.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #290
            Re: Cake Poker

            Aga arvad, et uus kasutaja blokeeritaks mul ära v? Sest väga tahaks cake fishide taskusse trügida..sellist taset on raske mõnest teisest toast leida..

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: Cake Poker

              Kui kellegi lähedase nimele teed siis ei tohiks olla probleemi. Aga sel juhul kindlasti on sul vaja saada ligi lähedase dokumentidele, aadressidele jne.

              EDIT: aga satikate mängimine unusta siis kohe ära. Vastasel juhul pead saatmagi oma tüdruku/ema/vanaema (kelle iganes, kelle lähedaseks valisid) saatma näiteks WSOP-le :)

              Comment

              • Luusercs
                Räme Fish
                • Mar 2009
                • 13

                #292
                Re: Cake Poker

                Küsiks kas seal on ka reaalne ennast freerollidest üles mängida ja kas neid üldse on. Ei tahaks hetkel deposiiti teha kui võimalik

                Comment

                • Sinnerman
                  Julm Donk
                  • Feb 2009
                  • 48

                  #293
                  Re: Cake Poker

                  On võimalik, kuid ise ei kujuta sellist jamamist ette. On satikad freerollidele, kus on Cake mõistes ülisuure osalejate arvu vahel mängu pandud piletid (mingi 10 piletit 1000 inimese peale vm) 1k guaranteed turkadele. Närvi ja ajakulu on tohutu, kuid kõik on võimalik.
                  Last edited by Sinnerman; 18.03.10, 14:51.

                  Comment

                  • Divide03
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 77

                    #294
                    Re: Cake Poker

                    Ma ise tegin kl depo sinna ära MB kaudu ja olen rahul. Kui raha ei investeeri, investeerid tohutu aja sinna!!! Aega kuluta parem õppimisele!

                    Comment

                    • pendula
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 155

                      #295
                      Re: Cake Poker

                      Mul cake client ammu alla laetud ja töötab ilusti. Google DNSi kasutan ka juba paar päeva. See töötab ka ilusti. Cake veebilehele sain eile veel vabalt minna. Praegu aga ütleb: You do not have permission to view this directory or page. Muud (Pokerstars, Unibet, Triobet jne) lehed läbi DNSi ligipääsetavad. Kellelgi sama probleem? Kuigi probleem ta otseselt pole, sest cashout ja muud asjad peaks saama kõik läbi clienti tehtud.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #296
                        Re: Cake Poker

                        Ma ise küll cakes ei mängi, aga huvi pärast vaatasin ja kodulehele saamisega mul probleeme polnud.

                        Comment

                        • pendula
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 155

                          #297
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Ma ise küll cakes ei mängi, aga huvi pärast vaatasin ja kodulehele saamisega mul probleeme polnud.
                          Kummaline. Ei oskagi kohe arvata siis, milles mul asi võib olla.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #298
                            Re: Cake Poker

                            Algselt postitas pendula Vaata postitust
                            Kummaline. Ei oskagi kohe arvata siis, milles mul asi võib olla.
                            Sama probleem ka siin. Elioni kaabel.

                            You do not have permission to view this directory or page.

                            Comment

                            • pendula
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 155

                              #299
                              Re: Cake Poker

                              Mul ka elion. Vapsik, mis ühendust kasutad?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #300
                                Re: Cake Poker

                                Ühikas hetkel. Capmusnet vist, aga täna päeval Starsi ja FT kodukale ei saanud ja hetkel kasutan ka DNS-i.

                                Comment

                                Working...