Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #121
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas mislinn
    Aga siis kuu graafikut nt ei saagi vaadata, peab olema rahul nädala omadega jh?
    Aliaseid saad kokku liita.

    Comment

    • Sinnerman
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 48

      #122
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas ranka
      Hahahhaa. Gold Spree Goaliks sain ainult 1000 FPP-d
      Damn mul pandi goaliks 4000 FPP-d, tundub mission impossible minu jaoks

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: Cake Poker

        Mille alusel neid goale pandi?

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #124
          Re: Cake Poker

          no nelikutest niipalju et ma olen pool kuud seal m2nginud
          pole olnud päevag kus pole nelikut n2inud ise saand kesmiselt mingi 3 päeva jooksul vähemalt 1he... aga yks päev oli kyll solid.. vist 4 tablesin... nägin 6te nelikut, neist 4 sain ise

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: Cake Poker

            Cake pokkeri vastased ei taha foldida taskupaare ERITI 3bettidele. Kui nad callivad ja missevad siis check-foldivad (ei näe SD-d) aga kui hitivad siis 3betted pottides minnakse suurema tõenäosusega SD-le setmineja vastu, kuna 3bettija range on reeglina tight. Lisaks slowplaytakse ka kole-kole palju, mis veelgi suurendab SD-le mineku protsenti. Seega ma arvan, et see ongi põhjus, miks tihti näete SD-l kolmikuid ja nelikuid.

            Comment

            • Sinnerman
              Julm Donk
              • Feb 2009
              • 48

              #126
              Re: Cake Poker

              Algselt postitas Ranka
              Mille alusel neid goale pandi?
              Ajaloo põhjal, mul tuli detsembris kokku mingi 5k Fpp-d ja sju siis nüüd väänati täiega. Kuna tegin vahepeal suurema cash oudi ja mängin jälle nl20, siis nüüd on selliste punktide kokkusaamine võimatu

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #127
                Re: Cake Poker

                wtf cakega lahti on.. ei leia enam RB-d yles?

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #128
                  Re: Cake Poker

                  My account->VIP status->Balances, siis leiad rakebacki.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #129
                    Re: Cake Poker

                    ty

                    Comment

                    • minuraha
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 214

                      #130
                      Re: Cake Poker

                      no fakk, mis värk selle cake -ga on, jälle näitas mingeid Stepse ja doyle'i turnasid, mida tegelt olemas ei ole :-[

                      Comment

                      • IceCold
                        Julm Donk
                        • Oct 2009
                        • 68

                        #131
                        Re: Cake Poker

                        Mängin ise nüüd Cakes, kuid huvitab, kas PT3 vähemalt mu enda statistikat ei suuda salvestada? Sooviks graafikut näha ja enda hande jms analüüsida.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #132
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas minuraha
                          no fakk, mis värk selle cake -ga on, jälle näitas mingeid Stepse ja doyle'i turnasid, mida tegelt olemas ei ole :-[
                          Need peaksid olema Doyle skinni turnad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: Cake Poker

                            Algselt postitas IceCold
                            Mängin ise nüüd Cakes, kuid huvitab, kas PT3 vähemalt mu enda statistikat ei suuda salvestada? Sooviks graafikut näha ja enda hande jms analüüsida.
                            Tõenäoliselt PT3 uuendamata.

                            Comment

                            • Allanaator13
                              FPP Pro
                              • Sep 2009
                              • 285

                              #134
                              Re: Cake Poker

                              Nonii, juhtus nüüd selline asi:

                              Hello Allan,

                              Please note that your account has been suspended for colluding with user anatoli1978. We have significant evidence from the hand histories we have reviewed that the user anatoli1978 who is sharing the same IP address as you is committing collusion. Collusion is strictly prohibited by Cake Poker, as per the terms of service you agreed upon. More informatiion on this can be seen below:



                              We have now requested that your purchases be refunded, please allow 10 business days for these transactions to be completed.

                              Kind Regards,

                              Freddie,

                              Cake Poker Security.


                              Kõik meie võidud võetakse ära ja sissekantud summa tagastatakse. Oskab keegi abi pakkuda? Võib-olla tekkis selline asi sellest, et kui mõlemad cakei end registreerisime siis tegime seda Mislinna juures. Samuti oleme mõned väiksed sessid ka tema juures teinud kuid ühes lauas pole istunud.

                              Comment

                              • makz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 428

                                #135
                                Re: Cake Poker

                                Siis saaks ju nagu vaidlustada kui ühes lauas pole istunud?

                                Comment

                                Working...