Pokritubade interface

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    Pokritubade interface

    Miks pööravad toad nii vähe tähelepanu interface kustomiseerimisele? PS on supernäide valikuvõimaluste pakkumise poolest. Aga Everesti pensionäriroheline felt ja kaardid häirisid niipalju (lauaümbrust sai samas muuta), et lõpetasin seal mängimise üldse. Cake Pokeriga sama lugu.
    Milliste tubade interface on teile olnud/on sihuke turn-off, et loobute pelamisest üldse?

    Seni mu arust parimad PS, UB ja bWin.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Pokritubade interface

    Algselt postitas adam_q
    Miks pööravad toad nii vähe tähelepanu interface kustomiseerimisele? PS on supernäide valikuvõimaluste pakkumise poolest. Aga Everesti pensionäriroheline felt ja kaardid häirisid niipalju, et lõpetasin seal mängimise üldse. Cake Pokeriga sama lugu.
    Milliste tubade interface on teile olnud/on sihuke turn-off, et loobute pelamisest üldse?

    Seni mu arust parimad PS, UB ja bWin.
    täpselt..
    ma ei saa sellest kunagi aru kui mingi suured pokkeri võrgud ei paranada lihtsaid softi vigu???????

    ultimatebetis oli vist 3kuud lobbys kirjaviga vms..

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Pokritubade interface

      i like roheline PS. AP oli ka suht nuts. ülejäänud, njah, suht okse

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: Pokritubade interface

        ftp on ka väga okei
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #5
          Re: Pokritubade interface

          ftp ja stars ikka parimad, teised suht sucks, eriti imeb minumeelest absoluteja trio, mis näeb kohati välja nagu super mario main menu.

          Comment

          • Siim
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 8

            #6
            Re: Pokritubade interface

            Algselt postitas rynno
            ftp ja stars ikka parimad, teised suht sucks, eriti imeb minumeelest absoluteja trio, mis näeb kohati välja nagu super mario main menu.
            Trio mini laud on väga kickass imho :)

            Comment

            • Unabomber
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 154

              #7
              Re: Pokritubade interface

              Unibeti soft on nuts imo.
              Everesti soft mulle isegi täitsa meeldis...see roheline metsa teema ja mängijate kujud eemaldatud:D
              Everestis häiris vaid, et ei olnud auto top-up'i ja timebanki(vähemalt mina ei leidnud)

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #8
                Re: Pokritubade interface

                FTP meeldib väga, avatarid ja lauad väga ässad.

                Algselt postitas Unabomber
                Everestis häiris vaid, et ei olnud auto top-up'i ja timebanki(vähemalt mina ei leidnud)
                Mind häiris see väga haigelt.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Pokritubade interface

                  Algselt postitas Unabomber
                  Unibeti soft on nuts imo.
                  Everesti soft mulle isegi täitsa meeldis...see roheline metsa teema ja mängijate kujud eemaldatud:D
                  Everestis häiris vaid, et ei olnud auto top-up'i ja timebanki(vähemalt mina ei leidnud)
                  level ikka jh? :D

                  ma ei ole unibetist hullemat softi näinud.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: Pokritubade interface

                    PKRis saad omale mängija nägu ja riideid jms valida.. aga üldiselt eelistan võimalikult minimalistlikku välimust, ja värvid ei tohi silma kiisata..

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Pokritubade interface

                      Algselt postitas Rage
                      PKRis saad omale mängija nägu ja riideid jms valida.. aga üldiselt eelistan võimalikult minimalistlikku välimust, ja värvid ei tohi silma kiisata..
                      suht kõik eelistavad sellist softi aga vaid väga vähesed ruumid suudavad seda pakkuda.. suhteliselt raske on ju halli tausta backgroundidesse lisada -.-

                      Comment

                      • egerth
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 40

                        #12
                        Re: Pokritubade interface

                        FTP ja PS ongi tänu sellele endale palju mängijad saanud, et softid kiired ja muud vidinad võrreldes teiste tubadega tasemel.

                        Comment

                        Working...