Küsimus Pacific Poker-i kohta.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    Küsimus Pacific Poker-i kohta.

    Tere!!

    Kiire küsimus ja kiire vastus oleks hea! Kas Pacific Poker-is saab raha kanda kasutajalt kasutajale?

    Tänud!
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

    Cashier->cashout->money transfer

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #3
      Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

      Algselt postitas ment52
      Cashier->cashout->money transfer
      Suur tänu!

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #4
        Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

        ÜKS KÜSIMUS VEEL: Kuidas ma selle jama kõik inglise keelseks saan mul se soft eesti keelne vähe imelik.

        SAin pidin uue sowfti tõmbama :P

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

          OMG 3 rida all pool on asjakohane teema ju olemas


          http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1715.0.html

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #6
            Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

            Tahaks teha semule money transferi, aga ei saa nime ega midagi sisse kirjutada, sest koguaeg lööb mingit errorit ette.

            Oskab keegi aidata?!


            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

              Sain korda.

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #8
                Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

                Tahtsin swedist kanda veits donkamiseks pacificusse, aga ei lasknud.:D
                Seal kus seda viimast koodi nõuab paroolilehelt, oli all "KATKESTA", mitte "MAKSA". wtf ???? :S

                Comment

                • Maigah
                  Räme Fish
                  • Mar 2010
                  • 16

                  #9
                  Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

                  hmm, mõned päevad tagasi lasi mul küll swedbankist sinna raha kanda ilma probleemideta

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #10
                    Re: Küsimus Pacific Poker-i kohta.

                    hmm sain ka nüüd:D imelik, enne ei saanud!

                    Comment

                    Working...