PokerStars vs Full Tilt Poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #31
    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

    Algselt postitas tolmuahv
    Tänud! Siis see bonuse hooramine eriti oluline ei ole siiski. Kui võtan oma keskmise tulemuse järgi PartyPokeris, siis peaksin 117K käe jaoks maksma kokku 3350 USDi rake, ehk rakeback tuleks 18%. Ehk siis FTP rakeback oleks algusest peale soodsam. Seega jääb küsimus laudade arvu ja mitmekesisuse osas :)
    PS kindlasti mitmekesisem ja kergem multitableda. imo

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #32
      Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

      No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

      Tänud veelkord hea nõu eest.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #33
        Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

        Algselt postitas tolmuahv
        No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

        Tänud veelkord hea nõu eest.
        kui sa mängid 6-maxi siis me oleme kõik valesti aru saanud ja valet infot andnud

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #34
          Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

          Algselt postitas tolmuahv
          No ma olen kindlasti non-nit, statid 25/17, aggr. factor 5. Seega kui saaks käte arvu nt. 60k pealeja FPP-sid, siis oleks juba väga hea diil. Ma vist ikkagi võtan selle.

          Tänud veelkord hea nõu eest.
          np.

          Algselt postitas lenC
          kui sa mängid 6-maxi siis me oleme kõik valesti aru saanud ja valet infot andnud
          :D täpselt :P

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

            Keegi PS ja FTP tasemevahest oskab rääkida NL100/200 FR limiitidel?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #36
              Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

              FTPs pead time selectima kui tahad NL200s mängida.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #37
                Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                FTPs pead time selectima kui tahad NL200s mängida.
                Lisaks sellele tahan ma bumhuntida ka - vähemalt üks fish laua peale, kellel oleks minimaalselt 40bb. Praegu aasta lõpp ja hea aeg mõelda PS peale. Kuigi mulle FTP väga meeldib.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                  Vt Dragthebarist Milwaukee2 200NL Starsi FR video ja siis Cardrunnersist Raski FT 200NL. Minu meelest tuleb seal väike erinevus välja küll...

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #39
                    Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                    Starsis on tase kõvasti kehvem, sest mängijaid on palju palju rohkem ning supernova/supernova elite RB prosid on tohutult. Soft on mõlemal väga hea, siin erilist vahet ei näe, endale meeldib FT rohkem.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #40
                      Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Vt Dragthebarist Milwaukee2 200NL Starsi FR video ja siis Cardrunnersist Raski FT 200NL. Minu meelest tuleb seal väike erinevus välja küll...
                      Tänks. Võtan triali, aga on sealt veel midagi head FR meestele peale Milwaukee2

                      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                      Starsis on tase kõvasti kehvem, sest mängijaid on palju palju rohkem ning supernova/supernova elite RB prosid on tohutult. Soft on mõlemal väga hea, siin erilist vahet ei näe, endale meeldib FT rohkem.
                      6-maxi laudadega tundub FTP-s olukord parem kui FR omadega.

                      Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #41
                        Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D
                        Ei vihja paremusele - meelevaldne tõlgendus :). Pigem samala tendentsile mida Riggedki väitis - st megatablereid lihtsalt rohkem. Veidi vast ka julmi mendilaadseid võitjaid rohkem kui FT-s. Veidi paistab FT seetõttu softim - aga see ainult videode järgi, pole ise tildis mänginud.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #42
                          Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Ei vihja paremusele - meelevaldne tõlgendus :). Pigem samala tendentsile mida Riggedki väitis - st megatablereid lihtsalt rohkem. Veidi vast ka julmi mendilaadseid võitjaid rohkem kui FT-s. Veidi paistab FT seetõttu softim - aga see ainult videode järgi, pole ise tildis mänginud.
                          Tiba meelevaldne tõesti. :) Aga ega õiget vastust nagunii sedamoodi ei saa ja tuleb ikka ise proovida.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #43
                            Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                            minu täiesti subjektiivne arvamus on, et näiteks microlimiidid nagu NL10 ja NL25 on FTP-s softimad kui Starsis. nitregide/pühapäevamängijate suhe tundub FTP-s parem.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #44
                              Re: PokerStars vs Full Tilt Poker

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Aga praegu tundub, et pastilaa vihjab Starsi paremusele ja Rigged ütles, et Starsi tase on kehvem. :D
                              News just in: mängi korraga mõlemas.

                              Comment

                              Working...